Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz hallador #20 üzenetére

    szerencsére utóbbi nagyon sok évben csak használt üzleti gépeim voltak, így nem érint túlzottan, de a jogaimmal tisztában vagyok, az h ő mit akar v mit nem, szuverén joga, az h jogszabályban előírt kötelezettségei vannak már nem kívánságműsor, ha nem tetszik be lehet zárni és lehet zöldséget árulni

    turorudi
    ezeket elkerülendő tudod azt csinálni, h nem call centeren keresztül intézed a gart, hanem visszaviszed az üzletbe ahol vásároltad, sokak szerint fullextra' a callcenter, pont amíg ilyenbe nem lépnek bele - most h lesz itthoni szerviz és aki a közelében lakik persze tudja oda is vinni -

    szerk:
    szerencsére igen ritkán kellett bármit visszavinnem és mindig cserélték, egyszer aldiban akartam hdd-t enni, nagyon olcsón hirdették, ott voltam nyitásra, kiderült van egy egész darab ( : oké mondom, kérem az üzletvezetőt és panaszkönyvet, nem kell ,jönni fog, telszámát mindenkinek felírták, egyből értesítenek...na eg hét múlva telefon, hdd nem jött, de!!!!!!!!! tudnak adni ezer ft-os vásárlási utalványt, mondom tessék? nem erről volt szó, köszönöm, nem kérek az alamizsnából, jelezni fogom a haóságok felé
    úgy is volt, gvh-mál feljelentettem ket, szerencsére nem csak én, rá 1-2 évre volt cikk, 10 c 20m ft-ra bírságolták őket, ami nekik apró, de azért túl kellemes nem lehetett, és azóta nem volt ilyen beetető hirdetés

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák