Hi​r​d​e​t​és

2017. november 23., csütörtök

(#1) lujó55

lujó55
(PH! addikt)

mennyiiiii! :Y
és ebbe egy 3 cellás 35Wh-s akksi jutott...

(#2) Destructo

Destructo
(senior tag)

Találtam egy hibát!Rossz az ár ! :d

(#3) zdanee

zdanee
(őstag)

A szánalmas kijelző után jórészt csak átpörgettem a cikket. 2012-ben 5 percet sem vagyok hajlandó egy olyan készülékre pazarolni, amiben ilyen kijelző van.

Zipit Z2 idomár - Xiaomi Mi4 64GB - Cube i7 Stylus - Pebble Time - Remix Mini 2G - GPD Win

(#4) Prof01

Prof01
(PH! kedvence)

Tetszik az mSata Raid megoldás. Csak ez az ár... :N

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#5) szasza_xp válasza Prof01 (#4) üzenetére

szasza_xp
(senior tag)

Akkor már inkább Air.. pedig nem vagyok apple fan.... :(
170.000- ért Best Buy lenne..

“A jövőnk ködén nem látunk át, de néha talán jobb is..” by Youkai

(#6) siti

siti
(senior tag)

Mellé 2 x 2 GB memóriát tettek, ami azért jobb az 1 x 4 GB-nál, mert így a fedélzeti Intel HD Graphics 4000 az egycsatornás, 64 bites helyett kétcsatornás, 128 bites memóriavezérlővel dolgozhat, ami drámai hatással van a sebességére.

nem ehhez de hasonló gondolattal küzdök. i3-as intel HD 2000 IGP -je is profitál abból, ha két memória modulba tolhatja a cuccot?

(#7) Zsolto

Zsolto
(őstag)

Miért nem bírnak újabban még a prémium notikba se normális felbontású kijelzőt rakni? :U
Régen nem volt probléma még 15 collon se az 1680x1050, ma meg már az 1400x900-nak is tapsikolni kellene.

Ez vagyok én: https://sites.google.com/site/kaldoszsolt/ Minden, ami navi és GPS: www.navigyurci.hu / www.gpsfrissites.hu

(#8) hcl

hcl
(PH! félisten)
LOGOUT blog

"hanem a teljes farrészt egy kis szervómotor emeli meg a billentyűzettől jobbra elhelyezett gomb megnyomásának hatására. "

Tehát a csatlakozók amúgy is elférnek benne, így szerintem nettó parasztvakítás a kiemelkedő csatipanel... Amin röhögtem : ölbeveszed a gépet, éppen megnyomod véletlenül a hátulját, és elkezd nyílogatni az az izé -> :W

@Zsolto : Betűket meg nagyítóval keresni :) De egy IPS nem ártott volna bele, ha már prémium, meg drágea.

[ Szerkesztve ]

Veszek hibás LCD monitorokat ------ Mutogatni való hater díszpinty

(#9) Mr President

Mr President
(senior tag)

Számomra fele annyit ér, mint ami az árcédulán van...

Dell 5537 I7 8850 FHD | Honor 8 | Samsung UE40F6500

(#10) rudi válasza siti (#6) üzenetére

rudi
(HÁZIGAZDA)

Igen, profitál, de ott a kevesebb számolóegység miatt nem szabad eget rengető sebességre számítani. Szerintem a második memóriamodultól olyan 20%-kal lesz gyorsabb.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#11) rudi válasza hcl (#8) üzenetére

rudi
(HÁZIGAZDA)

A hátsó panel nyitógombja felül a billentyűzet jobb felső sarkánál van, elég nehéz véletlenül megnyomni.

(#12) socialkiller

socialkiller
(tag)

Rohadt jó kis gép, de az ára az túlzás,akkor inkább már Macbook Air annyiért :W

Best Regards, Patrik

(#13) Prof01 válasza szasza_xp (#5) üzenetére

Prof01
(PH! kedvence)

Annyiból nehéz lenne kihozni, de egy 200-230k közötti ár korrekt lenne.

(#14) mghltm

mghltm
(PH! addikt)

a hattertarolo biztosan nem fogja vissza a gepet, bar az egyik ssd arat koltottek volna inkabb 2 x 4gb memoriara es a vegen emlitett jobb panelra illetve vilagitos billentyuzetre...

still 4 sale http://hardverapro.hu/tag/mghltm || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#15) Jim Tonic

Jim Tonic
(PH! nagyúr)

Hogyan lehet egy 360e forintos notit ilyen kijelzővel kiadni? Gondolják, majd a szervomotor adja el?

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive. - Keresek Alphacool 360/30-as radiátort.

(#16) lujó55 válasza Jim Tonic (#15) üzenetére

lujó55
(PH! addikt)

pontosan.
ezt a fejlesztési irányt marketingesek találták ki.
kiváncsi leszek, ki az aki bedől a trükknek :D

(#17) Prof01 válasza Jim Tonic (#15) üzenetére

Prof01
(PH! kedvence)

Egyetértek! Példát vehetnénk az Asus Zenbook-okról. Full HD-val szerelik a 11 és 13"-ost is. :)

(#18) Alchemist

Alchemist
(őstag)

Vannak benne érdekes ötletek, de egészében véve gagyi benyomást kelt... 200 ezer alatt akár meg is érné, aki megalkuszik a szokásos kompromisszumokkal.

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#19) hcl válasza rudi (#11) üzenetére

hcl
(PH! félisten)
LOGOUT blog

A mostani céges dögöt csomószor ott fogdosom :)

(#20) DopeBob

DopeBob
(PH! addikt)

1366x768... lassan már egy jobb telefont is égő lesz kiadni ekkora felbontással. Nembaj, prémium notebooknál még elmegy... :o

MZ/X

(#21) margithid

margithid
(PH! kedvence)

Tudom, nem ugyanez, de ennyiért én egy asztaligépet vennék 200ért monitorral együtt, egy ipad2-t 100-ért a maradék 60ból meg egy jó kis okostelót, monfjuk egy kétmagos sony-t vagy samsungot.
Ennyiért ez vicc. Nem tudom k iveszi meg, mikor ezért az árért meg lehet venni a fent írtakat is. Akinek meg az aksiidő a fontos az meg feleennyiből vesz egy 6 cellás notit, lgalább is én igy tennék :K

(#22) ronson válasza margithid (#21) üzenetére

ronson
(őstag)

Én pl úgy vagyok vele, hogy asztali gépet használjon az akinek két anyja van, meg persze, a mentális beteg játékfüggő hülyegyerekek.
Ez is csak egy szubjektív vélemény, mint a tiéd.

Viszont a Samsung szerintem kicsit mellé nyúlt ennek a gépnek. Inkább a Series9.

Amíg élek én, nem érdekel más: Csak a DIÓSGYŐR, csak a DIÓSGYŐR, csak a DIÓSGYŐR!

(#23) margithid válasza ronson (#22) üzenetére

margithid
(PH! kedvence)

Samsung? ;) Ez acer.
Hát asztali gépet nem csak a játékfűggők használnak, sokan dolgoznak is rajta, bármilyen furán is hangzik.
200e Ft-ért olyan asztali gépet össze lehet rakni, hogy csak na, 4 magos intel proci, 16 GB Ram, 120 GB SSD, csendes ház, 23"-os ips monitor. Ha valaki fix helyen melózik milliószor jobban jár egy ilyen konfiggal mint egy 200k-s notival, erről az acer szutyokról nem is beszélve ;)
Amúgy mikor elsz már általános, hogy a hdd helyett az oclsóbb notikban is megjelenik az SSD? Vagy akár mellette is, boltban egy 64 GB-os kemény 15e Ft, ebből kiindulva notebookgyártók max fele ennyiért szerzik be, de emeljék meg az árát 15-20k-val, akkor is kellendőbb lenne szerintem egy átlagos gép SSDvel plusszban.

(#24) hcl válasza ronson (#22) üzenetére

hcl
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Vagy akinek szüksége van rá. Csillivilli laptopot meg vegyenek a villogni akaró nagyarcúak...
Ha már véleményt alkotunk.
Esetleg lehetne mindent arra használni, amire való, és akkor felesleges beszólogatni.

[ Szerkesztve ]

(#25) margithid válasza hcl (#24) üzenetére

margithid
(PH! kedvence)

Nyilván akinek elég egy noti teljesítménye az vegyen azt. Nekem virtuális gépek futatására kell gép, laptopon 7/24ben nehézkessen menne azért 3-8 virtuális gép. Illetve lehet menne, de nem arra találták ki, ráadásul az se mindegy, hogy egy 15"-os vagy egy 23"-os kijelzőt nézegetek.
Valóban, midnenki azt vegye amire igénye van, én soha nem adnék ennyit egy notebookért, ami van azt is 90k-ért vettem 1 éve, amire kell tökéletes.
Megint más akinek kell a"megjelenés" vagy stabilitás, nemhiába van meg a célközönsége pl a lenovo Thinkpadnek is. (egyébként joggal, egyszer volt hozzá szerencsém, nagyon masszív gépnek tünt)

(#26) nézzbe

nézzbe
(fanatikus tag)

Majdnem mindenkivel csak egyetérteni tudok :DDD ár felibül mennyit enged :DD

Minden ami 3D nyomtatás : http://prohardver.hu/tema/minden_ami_3d_nyomtatas/friss.html

(#27) rudi válasza hcl (#24) üzenetére

rudi
(HÁZIGAZDA)

Egyáltalán nem szólt be, mondott egy véleményt, ahogyan Te, ezt illik elfogadni, és teljesen fölösleges kioktatóan reagálni rá.

(#28) margithid válasza rudi (#27) üzenetére

margithid
(PH! kedvence)

Mondjuk olyan véleményt írt le ami nem áll meg a valóságban. " Asztali gépet használjon az akinek két anyja van vagy játékfüggő"
Ebből egyik se áll rám, utoljára mortal kombattel játszottam kb az ezredforduló tájékán, azóta játékra nem használtam számítógépet.
Az a fura nekem, hogy sokaknak az a fura, ha nem játszani, netezni, facebookozni hazsnálnak egy gépet.
Kérdezem én, dolgozni nem szokott senki? :U

(#29) rudi válasza margithid (#28) üzenetére

rudi
(HÁZIGAZDA)

Nekem meg az a fura, hogy itt vív valaki más privát véleményén. Ha neki ez a véleménye, hát legyen... Ha azt állítaná általánosan, hogy a nap nyugaton kel, azzal esetleg vitába szállnék, bár talán azzal sem, amíg nem akar erről másokat is meggyőzni :)

(#30) margithid válasza rudi (#29) üzenetére

margithid
(PH! kedvence)

Én nem vitáztam vele, de ettől a tény az tény marad.
Szerintem Te se azt vallod asztali gép ügyében amit ő.

Mint ahogy az is, hogy ezt a gépet ennyiért itthon nem fogják venni. Akinek vanennyi pénze egy dizájnlaptopra, az macbookot vesz vagy valami nevesebb gyártó gépét.

Jim Tonic

+1

[ Szerkesztve ]

(#31) Jim Tonic válasza rudi (#29) üzenetére

Jim Tonic
(PH! nagyúr)

Értem én, hogy korrekt vélemény, de akkor nekem most két anyám van, vagy a mentális beteg játékfüggő hülyegyerek vagyok?

Ez simán sértő kijelentés volt.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive. - Keresek Alphacool 360/30-as radiátort.

(#32) ronson válasza margithid (#23) üzenetére

ronson
(őstag)

Tényleg Acer.
Na lassan újra neki kell állnom könyveket olvasni, mert lassan nálam is befigyel a funkcionális analfabétizmus.
Mentségemre legyen, ma nagyon szarul vagyok. :B

Amíg élek én, nem érdekel más: Csak a DIÓSGYŐR, csak a DIÓSGYŐR, csak a DIÓSGYŐR!

(#33) aram01

aram01
(PH! nagyúr)

inkább egy s9

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#34) rudi válasza Jim Tonic (#31) üzenetére

rudi
(HÁZIGAZDA)

Szerintem meg félreérted. Írt egy félresikerült szófordulatot, de sehol nem állította, hogy "minden desktop gép használó szerencsétlen". És ha még állította is volna, pont az ilyen fajta dolgok azok, amik fölött célszerű átsiklani, mert úgyis egy sehová sem veszető flameharc lesz belőle.

Margóra: Báj dö véjj, nekem két anyám van (egy édes és egy mostoha), meg desktop gépem is, és pár éve még elég sokat játszottam, de attól, hogy valaki valahol összefüggésbe hozta ezeket a dolgokat, még nem kezdek el vívni a fórumba, mert ép eszemmel tudom, hogy nincs kapcsolat a kettő között.

[ Szerkesztve ]

(#35) rbalint88

rbalint88
(PH! addikt)

a kijelző szégyen, nem is kicsit. az i7es, fullhd-s zenbookom volt 350 júniusban (igaz még mindig annyi), a raid ssd meg a szervós csatik nem dobhatnak annyit az áron, hogy az asus 280ezres i5+igp zenbookjához képest ez ne legyen szabadrablás.

pedig ez az eye candy dolog be is jönne, feltéve, hogy elég csatlakozót tesznek rá.
zenbookon elfért 3db usb3.0, egy teljes értékű hdmi, sd-olvasó és egy mini vga.
az acertől ezek után várnék 4usb, hdmit, LAN-t!!! és a többit.

szóval az ötlet jó, a megvalósításon még dolgozhatnának

#budasidehighlife

(#36) M@trixfan válasza Prof01 (#17) üzenetére

M@trixfan
(PH! addikt)

Halkan kérdezem, hogy mi értelme van 11'-on a Full HD kijelzőnek aminek a HDPI üzemmódja 960x540 lenne, ha egyáltalán támogatná a Windows. Jelen álllapotban nincs, még a 8-asban sem egyértelmű a natív HDPI támogatás. Ami van nagyítgatás az finoman szólva is elég gyenge.

twitter: MatrixfanLive Sokszor tabletről vagyok, néha ezért marad bent egy-egy elgépelés.

(#37) merkucyo

merkucyo
(fanatikus tag)

Azért egy dedikált videó kártya alap ennyi lovettáért .

Vágjátok ki az erdő leghatalmasabb fáját ezzel a kis heringgel !!

(#38) Prof01 válasza merkucyo (#37) üzenetére

Prof01
(PH! kedvence)

Persze, meg egy DVD írót is tegyenek bele, nem? :D

(#39) orbano válasza merkucyo (#37) üzenetére

orbano
(PH! félisten)

jaja, és egy Ferrariba is minimum tegyenek vonóhorgot meg differenciálzárat annyi pénzért :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#40) kidpepi

kidpepi
(kvázi-tag)

A videó és a képek nem ugyanarról a gépről készültek? Vagy én nézek el valamit?
A képeken, ahol a kerek töltő csatlakozó van a gép hátuljának jobb oldalán, ott a videóban valami lapos...

[ Szerkesztve ]

(#41) hcl válasza rudi (#29) üzenetére

hcl
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Bocs, nem bírom az ekkora arcú megmondóembereket.
(Nem mellesleg ő is egy véleményre reagált, miszerint ennek az árából lehet asztalit + tabletet venni...)

@M@trixfan : Ezt én is szoktam kérdezni, hogy minek ekkora átlóhoz ekkora felbontás, de mindig le vagyok hülyézve.
A legközelebbi ilyen akármikben nagyító lesz az extra, amivel látni is fogod a feliratokat :)

[ Szerkesztve ]

(#42) orbano válasza hcl (#41) üzenetére

orbano
(PH! félisten)

ctrl+görgő és máris látod a feliratokat :)) én speciel az ilyen kis fos felbontásokon nem látom a feliratokat, mert egy 100 éves nyomtatott könyv szintjét nem értük még el monitoron... és azt pl. tudod-e, hogy a M$ legcislivilibb megjelenítő motorjában (WPF) a betűk kirajzolásának hekkelése az alacsony DPI miatt annyi számítási kapacitást igényel, hogy az animációknál ki kell kapcsolni. És ha pl. elkezd mozogni egy felirat, majd megáll, egy másodpercre még homályos, és csak azután kapcsol vissza a "cleartype" :) mindez 2012-ben... mert hát ugye minek tisztességes felbontás.

A vér nem válik VAZZE!™

(#43) Rhino666

Rhino666
(őstag)

Mert ugyebár egy hordozható gépnél hihetetlenül fontos kritérium a vastagság. :U :W

SilentSound.hu - a legmodernebb zenekari próbatermek Szegeden

(#44) Saint_ válasza zdanee (#3) üzenetére

Saint_
(PH! nagyúr)

13,3"-ban én nem vennék 1366-os felbontásúnál nagyobb kijelzővel szerelt gépet... és nem vagyok egyedül. nem olyan rossz ez

I humbly and respectfully decline™

(#45) Maximus43

Maximus43
(kvázi-tag)

Az Acer sosem tudott minőségérzetet nyújtani. Ha rájönnének hogy hiába a csilli-villi nem veszik és mersékelnék az árakat szerintem egy ütőképes alsó-középosztályt hozhatnának össze. Van akinek számít a mobilitás de nincs 360 ezre asusra de tudja h az acer nem olyan minosegi de megelégszik egy ilyennel mondjuk 200-230ert.
Szerintem sikerük lenne.

Hirdetéseim ◄►►►►http://tinyurl.com/94gqonv◄◄◄◄►

(#46) Saint_ válasza Maximus43 (#45) üzenetére

Saint_
(PH! nagyúr)

az asus minőségi?

I humbly and respectfully decline™

(#47) Tamás9x válasza Maximus43 (#45) üzenetére

Tamás9x
(fanatikus tag)

Huh ezt olvasd át még1x és gondolkozz, nem elfogultságból mondom, mert épp Acer-ről írok:D Volt Asusom-m is főtt Fuji. Ez mind széria kérdése. Gyártó gyártó, ugyan aza gépsor , csaka felhasználási anyag a különböző különbféle szériáknál.

Matematika tanár korrepetálást, érettségire és pótvizsgára való felkészítést vállal Nyíregyháza központjában. (Sólyom utca) 2500FT / 60 perc Margitics Éva Tel:. 06304131025

(#48) hcl válasza orbano (#42) üzenetére

hcl
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Sosem voltam híve a nagyítgatásnak. Nagyítasz, és máris pont annyi fér ki a monitorra, amennyi kisebb felbontáson.
A Cleartype meg sosem zavart. A májkroszoft ergődése még kevésbé.

(#49) Jim Tonic válasza Maximus43 (#45) üzenetére

Jim Tonic
(PH! nagyúr)

Az ASUS kb. fele olyan minőségű laptopokat gyárt, mint ez az Acer itt. Minden széria kérdése, de én még normális üzleti ASUS-t sosem láttam.

(#50) Z0mbi

Z0mbi
(senior tag)

My gosh! ez kiba...tt jol nez ki azzal a motoros mokaval! Mar csak azert adnek 3kilot :D

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.