Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • anulu

    félisten

    válasz @tco@ #37 üzenetére

    nekem rohadtul nem fáj, hogy kimaradtam belőle. ha plusz játékpénzt akarok, akkor előveszek egy régi Monopoly-t, és fénymásoltatok abból. sem az ETH sem a BTC sem semelyik nem ér többet annál.
    nagyon sokszor kérdeztem, hogy a "bányászatnál" mi történik. de explicit senki nem tudta még elmondani. mi az, ami értéket teremt? mi az, ami _megéri_, hogy embertelen mennyiségű áram legyen elpazarolva, a... miért is?

    az ég világon senki nem vállal garanciát a cryptoknál semmire. ha pedig valami történik, max egy üveg konyakkal a kezedben agyalhatsz, hogy hova is tűnt el x megtakarítás / befektetés. kártalanítani senki nem fog (még részben sem).

    az meg, hogy az utalásaidnál semmilyen lehetőséged nincs, ha mondjuk rossz címre küldted, az meg külön vicc. csak elég rossz.

    [ Szerkesztve ]

    "Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Új hozzászólás Aktív témák