Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz Yeffy #6 üzenetére

    Amugy volt olyan, meg a DVD korszakban, hogy megvettem valami filmet (akkoriban a boven DVD-nel fosabb minosegu CD-s avi-k mentek meg), aztan egy csajjal lebeszeltem egy randit, hogy jojjon at, van fasza hazi cherrym, elszopogatjuk mikozben megnezzuk a filmet, aztan elszopogatjuk egymast, jo lesz. Csaj megjon, puszi-puszi, pici smalltalk, pia kitolt, DVD berak, leulunk egymas melle, kapasbol mar bujik is oda, olelem at, neha puszi ide-oda meg hangulatalapozo simi-simi, minden fasza, aztan elindul ez a fostalicska szar, de uvoltve, hogy hogy mereszelek ilyet, meg amugy tudjak rolam, hogy biztos mindent ellopok, meg mekkora szar ember vagyok meg agyon fognak utni, aztan bebetonoznak, aztan meg a betonkockat is el fogjak asni, akkora paraszt vagyok - illetve hogy amugy elvezd a filmet, mar indul is, tessek.

    Nem volt gaz, mert vegul hatalmasat rohogtunk a dolgon, hogy ugy megijesztett az az uvolto fos, hogy konkretan szetugrottunk, de a pillanatot jol elcseszte, kerult bo fel oraba, mire ugyanoda visszajutottunk, mint ahonnan kezdtuk. Igy is szep este volt, de na. Szarjanak sunt, kiadok egy vagyont, aztan meg ezt kapom az arcomba.

    Utana mar ugy csinaltam, hogy ha vettem is ilyet, elso dolgom volt az, hogy csinaltam egy irott lemezt is, amibol ezeket a szarokat kiirtottam. Plusz ez adta meg azt a lokest, hogy nincs olyan, amit csak ugy megveszek, olyan van, hogy ha mar lattam, es annyira tetszik, hogy nem sajnalom ra a penzt, mert meg vagy 10szer latni fogom, vagy akkora klasszikus, hogy megeri, akkor megveszem.

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák