Hirdetés

Hozzászólok Aktív témák

• Neovenator

senior tag

válasz D1Rect #196 üzenetére

Nem, még mindig arról van szó, hogy egy érintőképernyős beviteli rendszerre tervezett (és ott jól működő) szisztéma nem életképes egy teljesen más környezetben. Az, hogy (számomra) még ronda is, csak tetézi a bajt, de alapvetően a funkcionalitásával nem vagyok kibékülve. Desktopon. Mobilon nincs vele gondom.

EarL 007: Fú, tényleg tökre amatőr 6, azaz hat darab ikont kézzel lecserélni az asztalon, 4, azaz négy darabot pedig a tálcán. :D
    Sokkal kifinomultabb és elegánsabb módszer lenne felrakni egy harmadik féltől származó programcsomagot, ami ugyanezt megteszi...vagy nem. ;)

Nem említettem egyébként, hogy "beépített" a W7-ben a csoportosítási lehetőség, mert úgy gondoltam egyértelmű, hogy egy start menü + desktop + superbar több zónát kínál, mint külön egy darab start képernyő vagy külön egy darab asztal + superbar ugyanis ezek többé a kényszerű lapozgatás miatt nem függnek össze. Nem harmadik féltő származó progikra gondoltam.

Hogy mitől ömlesztett? Nézz rá a fent belinkelt képre...szerinted ez rendezettség? :)

[ Szerkesztve ]

"The problem of leadership is inevitably: Who will play God?"

Hozzászólok Aktív témák