Hirdetés

2019. augusztus 19., hétfő

(#1) haxiboy

haxiboy
(addikt)

Gratula nekik. A WD eddíg is az egyik (ha nem a legjobb) HDD/SSD gyártó.

Csatlakozz az EVE Online közösséghez : http://bit.ly/JoinEVEOnline

(#2) szeksziboj

szeksziboj
(tag)

Hurrá, még egy versenytárssal kevesebb, éljen a monopólium felé haladás, csak egy maradhat, yeaaah! :)) :DD :W

(#3) csicso82

csicso82
(nagyúr)

Ameddig a két évvel ezelőtti árvízre való hivatkozás miatti áremelés hatása még most is érezhető addig le...rom hogy ki és mit kebelez be a háttértárolók piacán. Vérszívó banda mind.

(#4) Geri Bátyó válasza csicso82 (#3) üzenetére

Geri Bátyó
(senior tag)

Én pont az árvíz miatti áremelés elején vettem 2 db. Raid Edition 1TB vinyót, még jó áron, 30K körül/db. Ezek idővel 47K-ba kerültek, most pedig 24K. A garancia rájuk akkor és most is 5 év.
Röviden: Nem értem, hogy min problémázol. Az árak helyreálltak.

A hírhez:
Örülnék, ha lennének WD SSD-k is az otthoni felhasználóknak. HDD szempontból teljesen elégedett vagyok a céggel.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#5) csicso82 válasza Geri Bátyó (#4) üzenetére

csicso82
(nagyúr)

Az igaz, pár hónapja néztem utoljára az árakat, de még akkor magasabbak voltak, nem mint az elején de magasabbak. A legjobb hogy az árvízi beljelnetés után a már egy ideje legyyártott és leszállított cuccok is masszívan megugrottak, azaz itt a kereskedők nyeltek be egy szép kis extraprofitot, úgyhogy ez a téma mindig felhúz.

(#6) kromatika

kromatika
(veterán)

Ez nekünk felhasználóknak nem jó hír.Megint eggyel kevesebb.

(#7) Geri Bátyó válasza csicso82 (#5) üzenetére

Geri Bátyó
(senior tag)

A kereskedők nagyon csúnyán kihasználták az árvizet, de ezért ne a gyártót szidjuk! :N

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#8) kromatika válasza Geri Bátyó (#7) üzenetére

kromatika
(veterán)

szerintem meg ők is benne voltak.

(#9) Geri Bátyó válasza kromatika (#8) üzenetére

Geri Bátyó
(senior tag)

Később már igen! :K Az elején viszont csak a kereskedők kaszáltak.

(#10) szeksziboj válasza Geri Bátyó (#4) üzenetére

szeksziboj
(tag)

"Az árak helyreálltak."
khmmmm...... :U
2011 közepén 17 bruttó volt 2tb hdd, most még mindig 22-23... :W

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.