Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AxBattler

    félisten

    válasz Piftuka #10 üzenetére

    Ám mindettől függetlenül is hasznos az ívelt kialakítás, hiszen a perifériás látótér növelésében segít a felhasználónak.
    Hát nem tudom. Ha nem játék + tartalomfogyasztás a cél, akkor szvsz inkább hátrány, bármilyen munka esetén nekem már zavaró az ív. Excel, doksik, stb.... de másnak pl. videóvágásnál, programkódok írásánál, zenekeverésnél is kérdéses, hogy hogyan szuperálhat.
    Tippre nem túl jól.

    Általában én is a VA-ra voksolok, de ha olyan minőségű IPS panelt raktak bele, mint ált. az IIyama monitoraiba, akkor nem lehet nagy gond a színtorzulással. Persze valamennyi glow biztosan bejátszik...

    Állítom, hogy nagyon hiányzik az iiYAMA a hazai piacról. (Annak megfelelő hazai importőr, képviselet meglétével.)
    Jah, a sivatagosbolt egy ideig készleten tartotta, de aztán... marad a szürkeimport.

    [ Szerkesztve ]

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

Új hozzászólás Aktív témák