Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog (1)

    válasz Merlinclub #24 üzenetére

    :)

    hm, én is szketpikus voltam, a Matterhorn verése is furcsa volt (mégiscsak az lett volna akkoriban az enthusiast/ultra hűtőjük, a Brocken inkább value/performance), nemhogy a teljesítménye a D14hez képest.

    a teszted teljesen rendben volt egyébként:R, inkább arról volt szó, hogy hihetetlent ment a Brocken. olyankor pedig mindig felmerül a gyanú a felfogatásról, pasztáról, felületről, meg esetleg a ventikről, de utóbbit a Te esetedben kizárhatjuk (meg igazából a többit is, de elnézve a bordát tényleg meglepően jó eredményt ért el). önös érdek helyett meg körbeküldeni egy hűtőt, hogy akkor tessék, teszteljétek ti is nagyon korrekt hozzáállásról tanúskodik.

    utóbbi miatt pedig lett pár újabb összehasonlító teszt (a jelenlegi HR02 <- -> Brocken shootout ebből az egyik legizgalmasabb a Macho miatt), aminek pedig külön örülök. logoutban mindig is azt szerettem, hogy pár ember a saját szakállára olyan különlegességeket tesztel, amikből normál teszt magyar nyelven nem lenne, de még általában is ritkaságnak minősülne. fórumozásnak meg szerintem pont ez a lényege, mindenki hozza a saját tapasztalatát és a végére mindenki okosabb lesz.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák