Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tixem

    addikt

    válasz batai15 #15 üzenetére

    Én is nézegettem olyan Priusokat ami beépített navis + bt-s de aztán letettem róla. Sokkal fontosabb a jó műszaki állapot. A gyári navigációk zöme még mindig egy kalap kaki, a Waze vagy a Google Maps ezerszer funckiógazdagabb és felhasználóbarátabb bármilyen gyártói built-in megoldásnál.

    A BT kapcsolatot meg megoldottam egy 15 dolláros szivargyújtós BT FM transzmitterrel, úgyhogy ez a része is kipipálva. Tudok vele telefonálni, zenét hallgatni. Navigációra szintén ott a telefon, wireless töltőpados tartószerkezettel a merülés dolga is meg van oldva. Mi más egyébre is van még vezetés közben szükség? Semmire. Minden egyéb már csak 21. századi #firstworldproblems körömaggatás.

    Pláne úgy, hogy egyébként lesz majd benne. Csak még nincs. De már megy a hüledezés jajj-jajj. A Toyota sosem volt a technokrata réteg márkája. Akinek feltétlen szüksége van arra, hogy a fedélzeti rendszeréből is telefont gyártson és folyton a kijelzőt buzerálja, az vegyen VW csoportos autót. Minden másra ott a Mastercard.

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák