Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vicze

    félisten

    válasz #95561216 #24 üzenetére

    Látom nem vagy tisztában az Intel termék palettájával, az i3 a 2 magos. Szerintem nem szeretnéd azt használni. :)
    0,8"-ról van szó nem 0,5-ről, 15%-kal lett nagyobb a kijelző az elég jelentős. Én 14-ről se váltanék 13.3-ra mert túl kicsi. És mint írtam a legnagyobb gond, a TN vs. FHD volt, mert vagy nem láttad, vagy szarul skálázódott, így választhattál a két szar közül, most legalább jobban látszik az FHD.
    Amúgy a méret növekedés sajnálatos valóban, de vagy a kijelző növekszik, vagy nyomorítják a billentyűzetet, ami azért valljuk be nem éppen jó megoldás, és az utolsó dolog, amit bárki is szeretne.

    Na most a súllyal kapcsolatban ahány Lenovo regionális oldal annyi érték sajnos, ha lesz hivatalos specifikációs PDF abban a rendes szokott szerepelni. Nem tudom ledönteni, hogy ugyan annyi picivel több vagy kevesebb.

    Most vettem észre, hogy a X390-nél is el van írja a RJ45 megléte, elég szomorú hogy túl sok fáradságot nem fektetett bele a cikkiró. :(

    Amúgy az X380-nak az lett volna jó, ha elmegy a Lenovo is a 3:2-es képarány felé, az jóval több lehetőséget ad, mint a 16:9.

Új hozzászólás Aktív témák