Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Blindmouse #22 üzenetére

    Értem én az alap koncepciót, ahogy az összes eddigi próbálkozásét is, a kamerákat pont azért nem hoztam fel, mert ott is értem hol csúszik el a dolog. Kínából egyébként aki bármi mást elvár a negyed áras noname megoldásoktól mint bekapcsol, az valami álomvilágban él eleve, kétlem hogy túldolgoztatnák az itbiztonsági osztályukat gyártás előtt vagyután.

    Nekem nem ott van gondom, amíg kaptárakat figyel vele a lelkes gazda, vagy a kukám próbál kommunikálni a begyűjtés aktuális jogosságáról. De ahol live adatot kéne kapjál pl a cikkben említett szivattyúnyomás, tartályszintek, etc, ott azért elég gáz lehet egy pl blokkolóval a zsebében jellegű ember. Ezek egyébként mit csinálnak ha mondjuk egy kamu tornyot viszek a közelükbe hogy a kommunikáció rajtam keresztül menjen?

    Nem mondtam soha hogy hamvában halt öltet, és azt se hogy ne lenne felhasználható, mert de. Ezért is emeltem ki a bankok és az urándúsítós példát, mert azok vagy offline vagy iszonyatosan védett rendszerek -kellene legyenek- aztán ha érdek, pénz és politika találkozik akárcsak részben is, bármi megtörténik. Ahogy itt is van támadható felület, ahogy írod is. Persze biztos le lesz védve a cikkben említett parkolóház is, hogy a belépő oldalon ne lehessen folyamatosan aktívan tartani kérésekkel a szenzort, vagy találnak rá megoldást hogy mégis, és a hajára kenheti mindenki.

    És akkor ugye ott van a mobilhálózat mint kőbe vésett mindig rendelkezésre álló szobor, csak ugye na. Volt már olyan hogy valami egyszer csak picit nem volt, innentől amíg nem valami kritikus történetet kéne vezérelni nem érdekes.

Új hozzászólás Aktív témák