Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SutiAdi

    tag

    Bog, ha esetleg jóban vagytok a Suzukisokkal, nem tudnád megkérdezni, hogy a jelenlegi SX4 S-Cross fog-e frissítést kapni? Én már egy-két hete hadakozok az ügyfélszolgálattal és próbáltam beszélni márkakereskedéssel is, de mindhiába. Múltkor elmentem az egyikbe, hogy megnézzem mi a differencia. Az a helyzet, hogy az SX4 (ill. Vitara, Baleno) a 850-es verziószámú szoftvert futtatják, míg az új Swift, Ignis már a 1820-ast, és igen úgy fest, hogy ezektől a 18XX-es verzióktól kezdve van Android Auto. Mivel ezekben a kocsikban ránézésre tök ugyanaz a Bosch egység van, elvárnám, hogy frissítsék. Pontosabban az esetemben az a helyzet, hogy szeretnék egy S-Cross-ot, de csak akkor, ha tudják frissíteni a rendszerét (mégiscsak 4.3 milliót otthagy az ember és mondjuk 8-10 évre vesz kocsit, akkor meg már tudjon kommunikálni a telefonommal). EZEN a weboldalon egybéként megtaláni a Bosch szoftvereit, jó lenne valami infó a Suzuki oldaláról, hogy ezeket adaptálják-e a régebbi modellekre (na jó, ez így vicces, mert pl az S-Crosst csak ősz óta árulják).
    Köszi előre is, ha olvasod!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák