Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D.Va

    senior tag

    Most adtam el a Sound Blaster Z-met, kár volt. MSI B450 Gaming Pro AC-m van, ilyen Realtek/Nahimic szarral, MSI weboldaláról leszedtem a drivert, hang ugyan van, de a Realtek Audio Console programja el sem indul, azt írja hogy nem lehet csatlakozni az RPC szolgáltatáshoz. (W.T.F.?!?! :F ) Na mondom itt az idő, lefrissítem a windowst 1909-re (próba cseresznye), ez se jött össze, nem töltött be a win a frissítés után így visszaállt korábbi állapotra. Nice. Sose használtam eddig Realtek-et, úgy látom újra vennem kell valami Creative-ot. Van egy Focusrite-om is ott meg a firewire-t dobálja el mindig pedig a firewire bővítő kártyám is a lehető legjobb...
    Nem értem, a videokártya driverekkel 15 éve semmilyen bajom nem volt sosem, a hanngal meg azóta mindig csap a szívás van amióta bios hangszórót először leváltották a kezdetleges ISA hangkártyák... Nem értem 30 év alatt mért nem tudták már a hangkezelést megoldani a nagyokosok??? :F :W
    Mindig kitalálnak valami "ÚJAT" hogy ez most defasza lesz, ez a jövő ez a legjobb technológia, aztán tiszta bug az egész 2 év után meg se support se fejlesztés jön megint egy új "csoda".

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák