Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tyrel

    őstag

    válasz BoB #41 üzenetére

    Az meg van hogy légbőlkapott hülyeségeket fröcsögsz itt, miközben fogalmad nincs az egész projektről? Mellette meg itt van nem egy támogatója, akik követik és tudják hogy halad a fejlesztés, (virtuális) kézzel fogható bizonyítékaink vannak rá hogy megy.

    Pl. 3.7.2.-vel karácsony előtt játszottam vagy 2 hetet (haverokkal együtt), most 3.8-al jött egy új szerveroldali tech, (SSOCS) ami miatt sok lett a bug, de nincs ezzel semmi baj, egy alpha verzió ill. a még fejlesztés alatt álló programok ilyenek. Majd 3.8.1-re megjavítják, akkor megint játszunk kicsit, mert megint lesznek új kipróbálandó dolgok és felfedezni valók. 3.9-el meg megint lesznek újdonságok.

    Van egy alap, de már játszható játék, amihez negyedévente jönnek a nagyobb patch-ek, és már most, az alpha fázisban is vannak benne olyan dolgok amiktől leesik az állam.
    Ez innen (apróbb döccenőkkel) csak egyre jobb lesz. És ez csak az a fele ami jelenleg publikus, az SQ42-ről érdemben még le sem rántották a leplet.

    Nincs semmilyen fantáziavilág, egy folyamatosan játszható, fejlődő játékról beszélünk, ami kisebb adagokban már most az alpha fázisában is élvezhető. Nem ígéret, meg nem képzelgés, itt van a gépen, elindíthatom bármikor, létezik, megy, szép is, jó is.

    Értem én hogy a projekt támogatóiból akarsz hülyét csinálni, de ezekkel a tök alaptalan beböfögésekkel csak saját magadból sikerült. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Turenkarn

Új hozzászólás Aktív témák