Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TESCO-Zsömle

    félisten

    válasz Dr. Akula #46 üzenetére

    Látom te is értesz a dolgokhoz... 3démárk... egy nem x86 kompatibilis konzolon...

    Gratulálok...

    Nem az okozatról vitatkozunk, hanem az okról.

    Gergosz2: Módosítanék. Nehéz volt programozni egy 5-6 éve. Azóta elég jó környezetek vannak hozzá, csak épp lusták a fejlesztők időt áldozni rá... Nem kell szebbnek lennie az X360-as verziónál, mivel "veszik úgy is"... A fejlesztőnek meg tökmindegy, hogy X360-ra vagy PS3-ra veszed meg ugyanazt. Ugyanannyi haszna van mindkettőn...

    Angel1981: Itt nem elméletről volt szó, hanem hogy baromságokat írsz le tényként és érvelsz velük.

    Hozok én is egy hülye példát: Adott egy bolygó, amin vappal 24°C van, este pedig 16°C és addott egy másik, amin nappal 220°C éjjel pedig -200°C.
    Átlagosan mindkettőn 20°C van... Akkor nem ugyanott vagyunk?

    Sub-Dungeoneer lvl -57

  • TESCO-Zsömle

    félisten

    válasz Dr. Akula #94 üzenetére

    Természetesen értem a lényeget, csak nem vagyok hajlandó elfogadni, hogy a részletekre mindenki legyint.

    A "nem létező" a "kihasználatlan" és a "nem tudják leprogramozni" messze áll egymástól, még ha a végeredmény ugyanaz.
    Ráadásul ebből kettő, a "nem létező" és a "nem tudják leprogramozni" nem is igaz.
    Tudják, csak nem éri meg anyagilag. Nincs motiváció, mert az igénytelen közönség megveszi akkor is, ha szép és akkor is, ha ronda. Nekik pedig nem az számít, hogy hány pontot ér el metacritic-en, hanem hogy mennyit vettek belőle...

    Az már nem az én hibám, hogy senkit se zavar a PS3-ban hagyott tartalék, vagy hogy nem tudják a kiaknázatlanság okát...

    Sub-Dungeoneer lvl -57

Új hozzászólás Aktív témák