Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz dabadab #14 üzenetére

    erre mondom csúnyán h b@szhatom hogy nem ég be, ha a notebookom ips panelje kiröhögi :) pont addig barátkoztam meg vele amíg mellé nem tettem, utána hagyjuk kategória, igaz notebookok közt jó panel, de akkor is csak egy notebook panel, színben és feketében is jobb, hiába ips, és nem 50e ft-os monitor volt
    részemről inkább rizikózom be az esetleges beégést, mint hogy olyan előtt üljek ami sok mindent ad csak épp élményt nem, a "hdr" külön vicces volt
    én felhasználói szokásaimmal a beégés esélye minimális olednél, és ha beég? minden perc élmény volt előtte - képminőség tekintetében biztosan -, amikor az emberek ótót' vesznek elég evidens h csúnyán veszít az értékéből, csúnya összegeket kell rá költeni közben, bármikor összetörhet, na most egy 55-ös oled ára azért eléggé eltörpül egy új bármilyen autóhoz képest, mégis megveszik sokan az újat, a legsz@rabbat is
    32-est én is alig látok, ezért sem hiszem h lesz majd pont oledből, ezeket max kimondani sok, megálltam egy 75-ös előtt két perc múlva az sem volt nagy ( :

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák