Hirdetés

2019. augusztus 22., csütörtök

(#1) berVi

berVi
(senior tag)

Ha mar profi videos/fotos a celkozonseg, talan elfert volna rajta egy DP port is. Vagy ketto. Mondjuk eleve rossz az irany, ezeket a hubokat el kene felejteni. Ezek kivaltasara a monitor mar evek ota alkalmas. A valasztek meg szegenyes, de folyamatosan no.

(#2) Ribi válasza berVi (#1) üzenetére

Ribi
(nagyúr)

Notebook mellé veszi valaki, akkor a monitort csak nem viszi magával.
Van valamekkora részhalmaz akinek jó lenne monitorba szerelve, de valszeg jobban utána néztek ennek. ;)

(#3) Kansas válasza Ribi (#2) üzenetére

Kansas
(senior tag)

Notebook mellé - a manapság divatos 1-2 beépített USB porttal számolva - még elfért volna pár USB-A port arra az elosztóra... ahogy elnézem, hely is volna rá.

I used to be a decent sysadmin, then I took an arrow in the knee... (BOFH)

(#4) nexplo

nexplo
(aktív tag)

Az árához képest szerintem rétegtermék. Nem fogják szétkapkodni az 100. :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#5) -RARA-

-RARA-
(senior tag)

Az 2019-es új kameráira meg nem bír Type-C-t rakni a Sony, csak a 10 éves ótvar és sérülékeny micro-usb-t... :W Good job :C

A 7. napon a mindenható megteremté az embert. A 8. napon az ember megteremté a mindenható Google-t.

(#6) Tin

Tin
(addikt)

ezek viccelnek? 1-1 C/A port, es kesz? egy szaros HDMI port? most ez akkor valojaban mi? kartyaolvaso, hub vagy dokkolo? mert ahogy latom, egyiknek sok, masiknak keves.

(#7) nexplo válasza Tin (#6) üzenetére

nexplo
(aktív tag)

Pont ezen agyaltam. Ez a nagy betűs VALAMI :D :DDD

(#8) Reggie0 válasza Kansas (#3) üzenetére

Reggie0
(nagyúr)

Ez az uzletpolitika resze. Ha 4 port kell, akkor veszel 3db 2 portost es osszedugod :)

(#9) nexplo válasza Reggie0 (#8) üzenetére

nexplo
(aktív tag)

Ez nem rablás ez üzletpolitika :D

(#10) hemaka

hemaka
(nagyúr)

Usb hub, ennyi csatlakozoval jo vicc. 😂

"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!"☀️

(#11) dualcore

dualcore
(őstag)

Ez olyan Sony gondolkodásmód, alkotok valami szépet, meg egyedit, viszonylag drágán, és úgyis veszik mert Sony. Hát ez sem fog összejönni.

(#12) Reggie0 válasza dualcore (#11) üzenetére

Reggie0
(nagyúr)

Pedig mukodik ez, csak ugy kell arulni, hogy macbookhoz van es rogton vinni fogjak. Meg at kell szinezni feherre.

(#13) dualcore válasza Reggie0 (#12) üzenetére

dualcore
(őstag)

Lehet így vinnék fanok, de ezt a Sony nem lépi meg.

(#14) nexplo válasza dualcore (#11) üzenetére

nexplo
(aktív tag)

Nem véletlenül vegetált sok esetben a sony.... Voltak ők csőd közelében is nemegyszer.
Ezt a semmit fejlesztik gondolom rakás pénzből. Ez az innováció igazán :)

(#15) dualcore válasza nexplo (#14) üzenetére

dualcore
(őstag)

Régen nekem is sok Sony termék volt, de már nem az ésszerűség jellemző rájuk, így én is tovább léptem.

(#16) nexplo válasza dualcore (#15) üzenetére

nexplo
(aktív tag)

Régen vezető márka volt innováció terén. Nagyon szerettem őket. Most nem tudnék olyan terméket mondani tőlük ami kiemelkedne a mezőnyéből. Sajnos.

(#17) -RARA- válasza nexplo (#16) üzenetére

-RARA-
(senior tag)

Azért a milc fényképezőik eléggé ott vannak a top-on! :K, a többi nagy márka (pl Canon, Nikon) csak kullognak ezen a téren a Sony után...

[ Szerkesztve ]

A 7. napon a mindenható megteremté az embert. A 8. napon az ember megteremté a mindenható Google-t.

(#18) dualcore válasza -RARA- (#17) üzenetére

dualcore
(őstag)

+1
És talaán a tv részlegben van egy két modell.

(#19) nexplo válasza -RARA- (#17) üzenetére

nexplo
(aktív tag)

Jogos bár pont fényképező téren egyáltalán nem vagyok otthon. Amikor egy Nikon döglődik (állítólag a mobilok miatt) az eladásoknál akkor fényes jövőt így sem feltételezek.
De igaz. Akkor fényképezőgépek és talán TV piac. Karcsú egy szegmens.. :(

(#20) dualcore válasza nexplo (#19) üzenetére

dualcore
(őstag)

Az hogy a nikon döglődik, az nem teljesen igaz, csak késve követi le a MILC általi lehetőségeket. Viszont az is igaz, hogy a Sony által gyártott szenzorok dolgoznak akár nikon és társai gépekben.

(#21) nexplo válasza dualcore (#20) üzenetére

nexplo
(aktív tag)

Úgy értem hogy drasztikusan csökken a gépek eladása. A mai korban 10-ből 9 ember inkább csak mobilt visz utazáshoz fényképezni. Érezhetően visszaesett a környezetemben is a "rendes" fényképezőgépek használata. A profi piac az más nyilván de csak abból megélni nem nagyon tudnak az óriáscégek. Erre értettem hogy lesz gond még itt ha nem lépnek... :)
(A szenzor dolgot nem is tudtam. Köszi az infót :K )

(#22) -RARA-

-RARA-
(senior tag)

Egy valami biztos, a Sony a Playstation-nek köszönheti létezését, ha az nem lenne szerintem már rég felvásárolta volna a Sony-t valaki.
Meg egyébként a Sony-nak azért máshonnan is van pénze: Film és zene kiadóként elég sok lé befolyik a kasszába. (bár nem tudom ezek mennyire nyereségesek, a film bevételek mindig rizikósak...)

(#23) nexplo válasza -RARA- (#22) üzenetére

nexplo
(aktív tag)

Jogos csak tényleg az fáj hogy régebben annyi területen voltak meghatározóak innováció terén mostanság pedig "el vannak tűnve".
Biztos változik a piac meg ezer dolog csak kár értük.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.