Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsigus

    őstag

    válasz Cifu #12 üzenetére

    Én nem sok TV-ről szóló reklámot láttam pl. a Sharp-tól. A Panákat szokták néha reklámozni az EuroSp.-on, a Samu viszont ünnepi szezonban nyomul még a köztévén is. A nagyobb üzletekben ott egy csomó Samu-s emberke ("tanácsadó", nem is tudom mit ajánlhat, biztos LG-t. :) ) stb. stb.

    A Dél-koreai állam rengeteg pénzzel támogatja a saját gyártóit, és sajnos a japók ezzel elkéstek szvsz (ha egyáltalán léptek már az ügyben)... Maradt a Sony és a Pana. De ők sem biztos, hogy sokáig. Kiderül. :)

    A Panára rátérve: nyilván látták, hogy a plazma eladások zuhanórepülést mutattak. Nem volt mit tenni.
    Ha az autód mindennap megáll alattad, akkor bármennyire is szereted, te sem fogod megtartani. Mindenki azt erőlteti amiből pénze van, és mivel a Panának nincs saját LCD panelje (tudomásom szerint), ezért nyilván a plazmát nyomták.

    Dospalek: Nem mondtam azt, hogy ez a vásárlók hibája, az valaki más volt. Nyilván egyre nehezebb lesz japánt választani, mert lassan nem marad egy sem. Egy árversenybe pedig nem tudnak belemenni a koreaiakkal. Inkább a prémium felé fordulnak, de ez sem fogja őket sokáig eltartani szvsz.

    Egyébként mi lesz a Sharp-Sony együttműködéssel?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák