Hirdetés

2018. december 14., péntek

(#1) camelferr

camelferr
(senior tag)

Talán álló formátumban lesz a legnagyobb sikere, 4K felbontásban megvásárolható portréképek, csendéletek, absztrakt festmények megjelenítőjeként.
A Samsung a minőségi digitális képkeretek szakértője lehet, ha már jó tévéket képtelenek gyártani. :D

Do Not Cure the Symptom and Leave the Cause

(#2) flashpointer

flashpointer
(senior tag)

hat meglepodve olvastam hogy nem oled, pedig pont ez a felhasznalas kivanna leginkabb. Habar ha meg pont egy szep festmeny van allandoan megjelenitve beeg...

(#3) Pete55555 válasza camelferr (#1) üzenetére

Pete55555
(PH! kedvence)

Csak ehhez egy 0-val kevesebbnek kéne lennie a végösszegnek...

...Szeretem leracsniztatni...

(#4) Duracellm...

Duracellm...
(PH! kedvence)

Ez már volt lehozva hírnek.

Amúgy beteg ötlet, ha nem számítana semmi, akkor sem tennék a falra egy TV-t ami egész nap megy azért hogy napi 2x elsétáljak előtte.

[ Szerkesztve ]

Döglött róka bőre 1x, 2x, 3x..

(#5) pulutodurumo válasza Duracellm... (#4) üzenetére

pulutodurumo
(őstag)

Ez annak a terméknek az új verziója, csak hozzánk későn ért ide az elődmodell.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#6) Kendek válasza flashpointer (#2) üzenetére

Kendek
(PH! nagyúr)

Valószínűleg itt egyedül vagy a meglepődéseddel. A Samsung eleve nem gyárt OLED TV-t, ami nem is optimális állóképek folyamatos megjelenítésére, plusz nem tud akkora fényerőt sem.

<-ƘƘ->

(#7) Dealer95 válasza flashpointer (#2) üzenetére

Dealer95
(őstag)

e-ink való ilyesmire...
OLED-nek nem szabad ugyan azt az állóképet "0-24" adni.

(#8) strogov válasza Duracellm... (#4) üzenetére

strogov
(fanatikus tag)

Ez irodákba, rendelőkbe való. Esztétikusabb mint egy felfüggesztett tv. Nyilván nem adnak el belőle 10 milliós nagyságrendben, de ennek is van/lesz piaca.

(#9) Raymond válasza Duracellm... (#4) üzenetére

Raymond
(PH! nagyúr)

Lehet ez nem nekunk van mert en se :) De mivel az elozo verzio hire is kimaradt nalam ezert en meglepodtem amikor a mult heten lattam YT-on egy hazbemutatonal: [link] Eloszor el is siklottam afolott amit mondott mert gondolom az agyam automatikusan szelektalta mint marhasagot, de ahogy nezem van ilyen :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#10) Duracellm... válasza Raymond (#9) üzenetére

Duracellm...
(PH! kedvence)

A keret is szóba kerüljön, hasznos hogy a függönyhöz vagy székekhez hozzá lehet igazítani, de ebbe a világos környezetbe még tükröződő felületeket falra szerelni. Igazából csak sejtem hogy mi volt rajta megjelenítve.

Nekem az volt az első benyomásom hogy itt még ember nem járt/lakott/élt egy percet sem. Olyan hihetetlenül steril és élhetetlen. A könyveket tuti métere vették, akkora a kontraszt :)

[ Szerkesztve ]

(#11) Raymond válasza Duracellm... (#10) üzenetére

Raymond
(PH! nagyúr)

Gyerekek nelkul es takarito brigaddal nem annyira nehez hogy igy nezzen ki. Na meg persze a filmezes elott azert van egy kis elokeszulet hogy katalogformaja legyen az egesznek, utanna meg mehet vissza minden a normalisba :)

(#12) Duracellm... válasza Raymond (#11) üzenetére

Duracellm...
(PH! kedvence)

Igen, pont mint egy katalógus hasábjait lapozgatnám, a kamu-kép is beleillik, meg a matt-fekete zongora is. Azon a zongoraszéken még senki nem ült, az biztos, hiába tartják felhajtva a klaviatúra porvédőjét az egész csak díszlet. A matt festés "lakkozás" helyett egy olcsó hangszert jelent, olyan - 20% a hangszer árának, aki tényleg tiszteli azt a hangszert az használat után becsukja, nem csak azért, mert nagyon drága a karbantartása.

[ Szerkesztve ]

(#13) Raymond válasza Duracellm... (#12) üzenetére

Raymond
(PH! nagyúr)

Azert Mandy Moore es szinten zenesz ferjenek a hazaban elmegy a fekete zongora :))

(#14) GeryFlash

GeryFlash
(PH! addikt)

Huhh Szarsungék megint nagyon vakon vannak :DDD :DDD :DDD EDGE LED ennyi pénzért, zseniális :C

Több mindent, kevesebb semmit!

(#15) Robert07

Robert07
(fanatikus tag)
LOGOUT blog (1)

Maga a design az tetszik, mondjuk kepkeretkent nem hasznalnam, csak normalis TV-kent. Jobban nez ki, mint a legtobb muanyagkeretes modell.

突き出る釘は打たれる。

(#16) arn válasza Robert07 (#15) üzenetére

arn
(PH! nagyúr)

10 eve is volt ilyen sony.

RETRO HW-t veszek (VLB, Pentium, Tseng, GUS, Roland, etc)

(#17) Aprósólyom válasza GeryFlash (#14) üzenetére

Aprósólyom
(őstag)

Én is kíváncsi lennék testközelből, hogy mennyire egyedi tervezést alkalmaztak a mérnökök, hogy ennyit elkérnek egy gyárilag képkeretezett tv-ért, és 800 digitalizált műalkotásért. Talán ez utóbbi esetben érheti meg, ha sok híres festő milliós festményei fotórealisztikus megjelenítsében gyárilag rajta vannak a tv-n.

[ Szerkesztve ]

(#18) Tidus válasza Duracellm... (#4) üzenetére

Tidus
(PH! addikt)

Hát nem a magyar és a kelet európai panel lakás a cél közönség.
De szerintem vinni fogják, mindent el lehet adni.

HEDT i9, maximum edition...

(#19) FlashLed

FlashLed
(senior tag)

SAjnos nagyon drága termék ez. Pedig az elképzelés és design kiváló.

The Mechanic

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.