Hirdetés

2019. augusztus 22., csütörtök

(#1) Kékes525

Kékes525
(veterán)

Valószínűleg azért, mert jó televíziókat készítenek.

Barátnőm megkérdezte: Miért beszélek olyan halkan otthon? Feleltem: Azért mert Zuckerberg lehallgat. Ezen jót nevetett a barátnőm, én is nevettem, Alexa is nevetett, Siri is nevetett és Bixby is nevetett...:D

(#2) exedoc válasza Kékes525 (#1) üzenetére

exedoc
(aktív tag)

Meg azért mert ezerrel megy a hype a Samsung körül, és dübörög a marketing gépezet. :DDD Persze nagyon jó tv-ket csinálnak, de abban nem vagyok biztos, hogy a többi annyival szarabb lenne. Szerintem ugyanaz a szitu a Samuval, mint az okostelefonok piacán.

(#3) Duck663 válasza Kékes525 (#1) üzenetére

Duck663
(aktív tag)

Ezt így nem merném kijelenteni. 3 éves samu TV-mben eddig 2 db kijelzőcsere volt. :Y

Inkább azt mondanám, hogy a többiek különféle hiányosságai miatt megy annyira a samunak.

[ Szerkesztve ]

NAVIgre, ez már valami! :) Igen, Win7-et használok, hogy ez büntetés lenne? Nem nagyobb, mint a Win10 önmagában.

(#4) elefant válasza Duck663 (#3) üzenetére

elefant
(HÁZIGAZDA)

milyen tévé volt az?

(#5) Kékes525 válasza Duck663 (#3) üzenetére

Kékes525
(veterán)

Mindig vannak hibás termékek. Amúgy nekem Sony TV-ém van, és tökéletes.

Barátnőm megkérdezte: Miért beszélek olyan halkan otthon? Feleltem: Azért mert Zuckerberg lehallgat. Ezen jót nevetett a barátnőm, én is nevettem, Alexa is nevetett, Siri is nevetett és Bixby is nevetett...:D

(#6) Athos981 válasza Duck663 (#3) üzenetére

Athos981
(csendes tag)

Te épp az az 1-2% voltál :((( de mindenhol előfordul ez csak ugye a Samsung ad el a legtöbbet...

(#7) XtremLor

XtremLor
(őstag)

Arrol nincs valami statisztika hogy pl 2014/2015 elso feleben hogyan alakultak a FHD, es az UHD tv-k eladasa? Tehat mennyivel nott az idei evben az elozohoz kepest az UHD eladas arra lennek kivancsi... :R

"Legen...Wait for it...Dary"

(#8) Duck663 válasza elefant (#4) üzenetére

Duck663
(aktív tag)

ue46es7000

(#6) Athos981: Kicsit hosszabb az egy TV-től. Ettől függetlenül nem szidom a samut, a hűtőjük pl tök jól üzemel.

[ Szerkesztve ]

NAVIgre, ez már valami! :) Igen, Win7-et használok, hogy ez büntetés lenne? Nem nagyobb, mint a Win10 önmagában.

(#9) TeeJay válasza Duck663 (#8) üzenetére

TeeJay
(nagyúr)

hűtőből se vennék Samsungot csak Electrolux és AEG...

TV-ből meg azért adtak el ennyit mert minden birka bemegy az áruházba és csámcsung kell úgy mint telefonból aztán jön a szívás... én biztos hogy kitartok az LG mellett mert sokkal jobb
remélem az OLED gyártásba belehúznak csökkennek majd az árak és mindenkinek lesz pár év múlva nagyméretű príma OLED TV-je

Mixgyűjteményem + megamixek + saját mixeim egy helyen ---> https://www.mixcloud.com/trance4ever/

(#10) Kékes525 válasza TeeJay (#9) üzenetére

Kékes525
(veterán)

Nagyon jól jönne, ha az OLED TV elérhető áron kerülhetne forgalomba.

(#11) Rojik válasza Duck663 (#3) üzenetére

Rojik
(tag)

Vagy csak belefutottál pont egy rossz sorozatba panel terén. Én jártam így Asus VGA-val, WD és Seagate winchesterekkel.

Azért jó pesszimistának lenni, mert vagy igazad lesz, vagy kellemes meglepetés ér. // George F. Will //

(#12) Adam_97

Adam_97
(csendes tag)

Ez még nem jelenti azt, hogy aki kicsit jobban ért a TV-hez az is Samu-t vesz, hisz az emberek többsége nem tud különbséget tenni két TV között... Mellesleg egy Panasonic-ot mindig is többre fogok tartani egy Samu-nál, de még egy Sony-t is. :K

(#13) GeryFlash válasza Adam_97 (#12) üzenetére

GeryFlash
(addikt)

+1

De még egy LG-t is, ott legalább a tervezett elavulás nincs olyan precízen kiszámítva, mint a Samunál. Életemben az összes Samsung készülék elromlott a garancia lejráta után nem sokkal, számomra már egy pendrive-ot nem tudnának eladni, úgy meggyűlöltem a márkát. A kelet-európai elektronikai boltok undorító megszállásáról a 2000-es évek elejéről nem is beszélve.

Több mindent, kevesebb semmit!

(#14) Jack@l

Jack@l
(veterán)

Akkor ideje a samsungnak hogy kitegye a falra ezt a statisztikát, mert a karácsonyi szezonra már nem biztos hogy lesz utánpótlás. (futnak be az olcsó kínai-amerikai uhd tévék)

(#15) alfiboy válasza GeryFlash (#13) üzenetére

alfiboy
(aktív tag)

Nálunk is ez a helyzet Samsung téren...
Sajnos van még tölük egy hűtő, pár hónap és lejár a gari, felvagyunk készülve a cserére.

...

(#16) tothl

tothl
(addikt)

Nekem még nem romlott el semmi Samsung cuccom.
Sony ellenben több is.

Akkor most mi van ?

(#17) TESCO-Zsömle válasza Duck663 (#3) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Nekünk meg 8 éves a Samu TV-nk van és sose volt semmi baja. LE40M87

Édesanyám Samsung telefonja 10 éves, abba se volt cserélve semmi, pedig az akkura már ráférne. X660

[ Szerkesztve ]

(#18) kokobe

kokobe
(senior tag)

Ebből is látszik mennyire hülyék hozzá az emberek...

<---AMD___ATi--->

(#19) Goblin12

Goblin12
(őstag)

Én megvagyok elégedve a Samuval.

TV, Teló, SGS2, SGS3, SGS4, SGS6, Note 3, vinyók, stb stb. :K

(#20) Kiskutya válasza kokobe (#18) üzenetére

Kiskutya
(őstag)

Nekem 2 samsung lcd tv van itthon az egyik 6 a másik 3 éves mind2 tökéletesen működik! Van 1 sony telefonom azt viszont alig várom hogy lecseréljem annyira szar és s6 a kiszemelt eddig akinek van nagyon dicséri.

hmm...

(#21) kokobe válasza Goblin12 (#19) üzenetére

kokobe
(senior tag)

Vannak azért jó cuccaik de messze van a minőségi gyártóktól főleg tv-k tekintetében ezt úgy mondom hogy volt csúcskategóriás samsung tv-m!Most panasonic plazmám van ég és föld mind összetétel mind képminőségbeli szempontól...

[ Szerkesztve ]

<---AMD___ATi--->

(#22) kokobe válasza Kiskutya (#20) üzenetére

kokobe
(senior tag)

Akkor már htc m9 zongorázni lehet a minőségbeli külömbséget...

<---AMD___ATi--->

(#23) Kiskutya válasza kokobe (#22) üzenetére

Kiskutya
(őstag)

Még nem végleges a döntésem utánanézek ennek a htc-nek is szeptemberbe jár le a hűség akkor tudok cserélni!

hmm...

(#24) dekan0v

dekan0v
(tag)

Igazából az óriási marketing a siker titka. Nem is nagyon lát az ember pl. a tévében mást csak samuTVreklámot. Meghát ugye az évelve van.

(#25) kokobe válasza dekan0v (#24) üzenetére

kokobe
(senior tag)

Ott a pont ! :K

<---AMD___ATi--->

(#26) kokobe válasza Kiskutya (#23) üzenetére

kokobe
(senior tag)

Mindenképp a legprémiumabb anyaghasználatú telefon az m7-es óta.

<---AMD___ATi--->

(#27) Duracellm... válasza GeryFlash (#13) üzenetére

Duracellm...
(veterán)

Az eddigi általam javított összes samsung készülék tápegysége alátámasztja ezt a kijelentést.
Olyan idiótán vannak elhelyezve a hőforrások és kondenzátorok, hogy kizárnám azt ,hogy véletlen műve legyen a dolog.

Viszont volt pár hete egy monitor, ami a szakadt, néha ívet húzó Primer köri kondenzátor ellenére működött, kicsit sistergett, kicsit ózon szaga volt, de nem nem pusztult meg. Teljes kondipark csere 2,5K körül megvolt.

(#24) dekan0v: +1 Lehet ez is oka ;]

[ Szerkesztve ]

(#28) pusszycat válasza Duracellm... (#27) üzenetére

pusszycat
(veterán)

Akkor vigyáz mert az ózon nagy mértékben káros a tüdőre.

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. Samsung 860 EVO SSD 500 GB inside :) Samsung Galaxy S9 Plus & Huawei P Smart

(#29) TESCO-Zsömle válasza dekan0v (#24) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Pedig vannak ott BMW reklámok is... ;]

(#30) Interceptor válasza TeeJay (#9) üzenetére

Interceptor
(addikt)

Ez aztán nagyon komoly érvelés volt, szerintem meg az lg egy rakás sz@r amiket eddig én láttam. Ha érted a lényeget...

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#31) dualcore

dualcore
(őstag)

Én is egyetértek abban, hogy a reklámra fordított energia nagy mértékben növeli az eladásokat. Ez a Samunak kedvez. E miatt vonult ki (ill eladta) a Philips-is és most már a Sony is a piacról. Minden márkának megvannak a hibái, Samuból is sok a hiba, de a szervizelése is jól megoldott.

(#32) sandokan01

sandokan01
(csendes tag)

Én teljesen elégedett vagyok a Samu cucokkal, nekem mindenem Samu, még egyetlen egy sem romlott el, pedig van egy pár darab, tv 2, hűtő, mosógép, mikró, telefon, klíma, porszívó. Számomra a Samu tv-k képminősége a legjobb, pedig megnéztem már egy párat, de lcd-ben számomra ők a legjobbak. (betekintési szög, nem kékül mint az IPS panelesek, fényerő, képminőség, stb)

(#33) dekan0v

dekan0v
(tag)

Igazából nekem sem lehet rossz szavam eddig a Samsungra. Van egy 6 éves HD Ready médiaplayeres TV-m, a 3 különböző generációs android telóm és lekopogom, nem volt gondom semmivel sem eddig. Jelenleg Note 4 user vagyok és per pill. nincs számomra alternatívája.

(#34) sandokan01

sandokan01
(csendes tag)

Az előző hozzászólásomban csak a saját cuccaimat említettem, de a családban 9 Samu tv van és eddig egyiknek sem volt még baja. Mindenki nagyon elégedett velük.

(#35) Stanbacsi válasza sandokan01 (#32) üzenetére

Stanbacsi
(tag)

Ezen a véleményen vagyok én is. Nagyon sok samsung cuccom van és eddig egyel sem volt problémám.. :) teljesen meg vagyok elégedve minden termékkel, továbbra is csak a samsung :D

(#36) dualcore

dualcore
(őstag)

Minden rossz indulat nélkül, de nekem ami évekkel ezelőtt volt és Samsung márka, minden idő előtt tönkre ment. De az a szép hogy különböznek a vélemények. Kinek mi jön be. :B

(#37) dekan0v válasza dualcore (#36) üzenetére

dekan0v
(tag)

Unokatesóm pedig rám cáfol ahogy te is: HiFi, 2 különbőző dvd író, egy monitor, amivel megjárta, úgyhogy van bőven ellenvélemény is. De igazából a Samsung az a márka, aminek szinte a legnagyobb a portfóliója, termékpalettája. Szerintem még halott német katonát is lehet kapni Samsungot. Ilyen széles kínálattal nagyobb eséllyel fordul elő hibás darab vagy hibás széria megléte, na meg persze tucattermékek is előfordulnak bőven. De ugyanakkor tud innovatív lenni más gyártóval szemben.

(#38) Interceptor válasza dualcore (#31) üzenetére

Interceptor
(addikt)

Már 20 éve szerelő muksó tapasztalata szerint egyik márka sem különb minőségben, nagyrészt ugyanazt a "sz@rt" kapod. Pl a Sonynál is ugyanaz a meghibásodási gyakoriság van mint az összes többi márkánál és még a szervíze is drágább mint egy samué. A samukat eleve úgy tervezik, hogy könnyen szerelhetőek legyenek és így olcsóbb a szervíz is, talán ez is hozzátesz a jobb eladásokhoz, bár ez már tudatosabb gondolkodást igényelne a vásárlóktól. Nekem nemrég halt meg a tápegység a 7 éves tv-ben, de csere helyett megjavíttattam így valamennyit nyertem rajta, minden ami nagy eséllyel tönkremehet a tápban az elkövetkező 2-3 évben az ki lett cserélve és gari is van rá, alapvetően filléres alkatrészekről van szó, vágom így is lehúzás de nincs jobb. Szerintem ami ennek a régi modellnek a gyengéje az a hűtés, kis lófing ventillátor van benne, néztem is nagyokat:D Persze ez inkább rekkenő hőségben tud gond lenni, de ez akkor sem elfogadható. A megjelenítés minősége a mai napig jó, manapság legalább a dupláját kell költeni a legújabb szériás tv-kre ha minimum ezt a képminőség szintet akarja az ember egy lcd-től, ami nem túl jó hír.

[ Szerkesztve ]

(#39) johnywalker

johnywalker
(őstag)

Összehasonlítani a Samsungot és a Sonyt? Ezelőtt 20 évvel én akartam a családnak mindenféleképp képcsöves Trinitront.Nagyon jó döntés volt, kevés tv tudta überelni a képét!Amit az elmúlt években vettem Sony-t, mindent lecseréltem.5-6 éves alsó-közép kategóriás Full Hd Samsung (hátsó megvilágítású Lcd) azóta is hibálanul teszi a dolgát.Sonyt nagy ívben kerülöm minden kategóriában.

[ Szerkesztve ]

(#40) pnauser

pnauser
(senior tag)

Engem megölt a Samsung TV-m, de már jól vagyok. Bizony. ;]

(#41) pusszycat

pusszycat
(veterán)

LG tv-m van. Megy de hülyén. Nem látja a távirányítót már vagy 2 éve. :N

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. Samsung 860 EVO SSD 500 GB inside :) Samsung Galaxy S9 Plus & Huawei P Smart

(#42) Balika911

Balika911
(nagyúr)

Nekünk két Samsung LCD TV-nk, hülyült meg 4-5 év után, de javíthatóak voltak. A többi termékkel nincs gondunk, pedig van tőlük három mikró, nem tudom hány telefon, klíma, RAM, talán még alsógatya is. :)

Ja, a HDD-jük is elromlott pár hónap után, a cserepéldány már bírta. :)

[ Szerkesztve ]

JBL Studio 220 hangdoboz eladó

(#43) kokobe válasza sandokan01 (#32) üzenetére

kokobe
(senior tag)

Láttár már panasonic plazmát sötétített szobában? Ha igen nem mondanál ilyet de még lcd-k tekintetében is baromi messze van a samsung a legjobbtól...

<---AMD___ATi--->

(#44) kokobe válasza johnywalker (#39) üzenetére

kokobe
(senior tag)

Pedig jóval komolyabba ka sony lcd panelek csúcs kategóriában szinte zéró felhősödés elég jó feketeszint lcd-hez képest ellenben a samsung még csúcs kategóriában is ocsmány felhős paneleket kínál ami nagyon gáz szerintem...

<---AMD___ATi--->

(#45) Rojik válasza kokobe (#44) üzenetére

Rojik
(tag)

Nem hiszek neked. :) Főleg azután, hogy az LCD-t állandóan a plazmához viszonyítod, aminek egyértelmű, hogy jobb a feketéje.

Azért jó pesszimistának lenni, mert vagy igazad lesz, vagy kellemes meglepetés ér. // George F. Will //

(#46) dualcore

dualcore
(őstag)

Kár a plazmát az lcd-hez viszonyítani mert az már a múlt, akinek az van örüljön mert szép míg megy. De manapság nemigen lehet plazmát kapni, így marad az lcd annak minden kisebb-nagyobb hibájával. Ezzel meg kell barátkozni.

(#47) Interceptor válasza kokobe (#44) üzenetére

Interceptor
(addikt)

"samsung még csúcs kategóriában is ocsmány felhős paneleket kínál" Ez szimpla hazugság,[link].

[ Szerkesztve ]

(#48) Jack@l válasza Interceptor (#47) üzenetére

Jack@l
(veterán)

Khhm, görbe tévék?

(#49) kokobe válasza Interceptor (#47) üzenetére

kokobe
(senior tag)

Akkor ez mi a rák ha nem felhős panel ? :D [link] Nem iszonyat dúrva de a teljes homogenitástól messze van mint Makó Jeruzsálemtől. :D

[link] Pedig ez csak egy st60-as remélem érezhető a különbség...

[ Szerkesztve ]

<---AMD___ATi--->

(#50) CoDWaW07 válasza exedoc (#2) üzenetére

CoDWaW07
(őstag)

Bizony, azért az LG és a többiek is tudnak korrekt TV-t gyártani :K

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.