Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TazLeacher

    nagyúr

    válasz kovy79 #38 üzenetére

    Miért, szerinted én az egész világ véleményét osztottam meg veletek, vagy a sajátomat?

    Ha valaki csak úgy tud valamiről véleményt alkotni, hogy kizárólag a saját igényeit veszi figyelemben az - már bocsánat, de - korlátolt.

    Nem állítottam, hogy öregk otthonába is tökéletes egy kicsi hozzáértéssel megalkotott szerkezet.

    Nem, nem állítottad, azt állítottad, hogy ezek ipari hulladékok semmire sem jók. Tehát azt nem állítod, hogy az általad javasolt alternatíva jó mindenkinek, de lesz@rozni valamit az megy. Értem. Így még jobb a gondolatmeneted.

    Idéznéd azt a mondatomat, amiben ezt írtam?:
    TE állítottad, hogy BD lejátszó + médialejátszó áráért nem lehet kihozni htpc-t

    Mert könnyű úgy vitázni valakivel, hogy elferdítem a mondatát abba az irányba, amelyikbe nekem tetszik.

    De, ha ezt írtam volna, amit nem tettem, akkor leírnád nekem akkor, hogy egy Dune 301 és egy Samsu BD5300 együttes 70.000 Ft-os árából mit tudsz kihozni. Komolyan kíváncsi vagyok, mindenféle kötekedés, miegymás nélkül. A merevlemezt ne számold, az igény kérdése, és a szoftveres környezetet is írd le légyszíves. Így legalább nem "talán"-okról, hanem konkrét dolgokról beszélünk.

    A gitár rossz példa, mivel[...]hogy milyen hülyeség a virágültetés!

    Ez most komoly, hogy ilyenbe belekötsz? Akkor rendben, rossz példa. Ide is illik az első mondatom.

    Igen, átlagos embernek -mint említettem is- kellene kicsi szakértelem is, de itt egy szakmai fórumon csevegünk és hintjük az igét.

    Nem szakmai szemmel sz@roztad le, illetve kérdőjelezted meg magát a létjogosultságát, hanem nagy általánosan, mindenestül. Egy szóval nem írtad, hogy annak aki, vagy, hogy bizonyos embereknek, hanem nemes egyszerűséggel le ipari hulladékoztad.

    te tudsz jóhiszeműen is gondolni másra, más munkájára és kreatívabban gondolkodni, vagy csak mindenben a rosszat látod és megkeseredve, cinikusan célozgatsz?

    Kíváncsi vagyok melyik rész utal a "megkeserdve" dologra. Mellesleg Te beszélsz más munkájának becsüléséről, amikor mindenféle próba nélkül valamit (milyen valamit? minden BD lejátszót) egyszerűen ipari hulladéknak titulálsz, amikor milliók használnak ilyet? Nem érzed a visszásságot a dologban?

    Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Új hozzászólás Aktív témák