Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kovy79

    őstag

    válasz TazLeacher #24 üzenetére

    1. Persze, hogy felesleges, erről beszéltem.

    2. Erre még visszatérek.

    3. A "normális" médialejátszó áráért (35-40K) simán csinálok szabványos Hifi cuccokba htpc-ket magunknak, haveroknak. Oké, fogyasztás ~60-80W szemben a ~20-30W-tal. Rühellem, mikor atx méretű gépeket neveznek htpc-nek. Láttál már xbmc-t?

    Persze, mást is lehet csinálni vele, de a legfőbb érv, hogy fejleszthető mind hardver, mind szoftver téren. A médialejátszóknál ki vagy szolgáltatva, hogy mikor jön ki újabb, talán jobb firmware. Ezen felül a normálisakért szép kis összegeket kérnek el.

    Te említetted a 2-es pontban, hogy: "egy normális médialejátszó a BD player mellé"
    Tehát akkor most ennek, vagy a kettő áráért?

    Felesleges engem győzködnöd, akkor is rühellni fogom az ilyen és ehhez hasonló ipari hulladékokat. Egy pc-n / htpc-n még nem sikerült belefutnom olyan formátumba, amit egy asztali, gyári cucc lejátszott, az meg nem.
    Egyébként szépen látszik a BD "sikeres világhódító" útja, elnézve a háztartásokban fellelhető lejátszók számait...

    (#25) dni: "Van e kedve lejátszani vagy sem sokkal inkább a htpc jellemzője, semmint egy normális, vagy ebbe a kategóriába tartozó BD lejászóé."

    Ezt ugye nem mondod komolyan? Te megveszed boltban a pc-t / htpc-t és többet hozzá sem nyúlsz a szoftverhez? :U

    (#27) lorinser, sok autót tudnék mondani, aminek szebb hangja van, szebb, mint a VW Polo, nekem ez utóbbi mégis tökéletesen megfelel...

    [ Szerkesztve ]

    ''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

Új hozzászólás Aktív témák