Hirdetés

2019. május 21., kedd

(#1) bzoley

bzoley
(PH! kedvence)

Jó lesz az 430.64-nek is.

(#2) GodGamer5

GodGamer5
(őstag)

A Rage 2 dx12-es lesz?

"Az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

(#3) nexplo

nexplo
(fanatikus tag)

Hatalmas hír. Több megjelenítő esetén az új drivernél van olyan hogy játék kilépés után fekete marad a képernyő és csak egy display kábel kíhúzással lehet újra életre kelteni a fő képernyőt. Remélem csak én jártam így. WIN10 és 1080TI cuccokkal. :W

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#4) Tiszteletes

Tiszteletes
(fanatikus tag)

Feltehetően a Rage 1 fiaskót szeretnék most elkerülni. Akkor hetekig ment az egymásra mutogatás az Nvidia és az ID Soft között emlékeim szerint. Más kérdés, hogy az a game egy két lábon járó mém volt. Pl. zseniális volt az ellentét a Rage és a Doom 2 pályadizájnja közt. Az biztos, hogy a Rage is egy olyan game volt, amit maximum free to play verzióban illett volna kiadnia a fejlesztő cégnek, olyan siralmas volt minden szinten.

Miért... vagytok... gyengék???! Játtszatok!!!

(#5) GreatL

GreatL
(fanatikus tag)

Ez a driver most megint elkezdett fűteni játék közben...

i7-4790K | Giga RTX 2080 Ti WF OC | Xiaomi Redmi Note 3 Pro

(#6) Sz_Imre

Sz_Imre
(senior tag)

Biztonsági közlemény

Még több infó a kiadásról illetve a hibákról.

Top Issues and Updates:
- 2543187-When the 3D Settings page->Vertical Sync setting is set to Adaptive Sync (half refresh rate), V-Sync works only at the native refresh rate after rebooting the system.
- 200515120-Forza Horizon 4: Game may crash when driving through specific tunnel
- 2583604-Grand Theft Auto V: Brief flicker/corruption when MSAA is used
- 2587043-Tom Clancy's The Division II: Game may crash when playing in DX12 mode
- 200485204-Sniper Elite 4: Game may crash when using R400+ drivers

[ Szerkesztve ]

(#7) twollah1976

twollah1976
(őstag)
LOGOUT blog

Megvarom a menetrend szerint erkezo hotfix drivert.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#8) csiby222 válasza nexplo (#3) üzenetére

csiby222
(tag)

Nekem nem volt gondom igaz vele mind két monitor display porton van és a tv hdmi-n.

[ Szerkesztve ]

Ha valaki fél a megfigyeléstől az használjon egy C64-t faraday kalitkában aggregátorról és hálózat nélkül

(#9) nexplo válasza csiby222 (#8) üzenetére

nexplo
(fanatikus tag)

Nem tudom nálam mi lehet. Most mindkettő DP-re lett kötve megnézem mit mutat :)
Imádkozom :Y

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.