Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz leviske #78 üzenetére

    Ami sajnos most úgy tűnik, hogy szépen vissza lesz fojtva, hacsak nem akarod megvenni a legdrágább "special" kiadást.

    Nekem pl. szerintem drága a "8 magvas special", tekintve hogy igen csak vastagon 100kHUF felett lesz itthon bruttóban (olyan 150-re tippelek, ha nem lesz hiánycikk, bár attól nem rettegnék annyira), és a közeljövőben úgyse nagyon használnék rajta 4-től több szálat, szóval lényegében csak azért fizetnék, hogy azt a 4 magot ami tényleg kell, azt 4GHz felett tarthassam.

    Egy 4GHz alá korlátozott, akár 4, akár akár 8 magosra pedig szerintem most hülyeség lenne váltanom még a jó öreg 2500K-ról is, ami elketyeg kicsivel 4GHz felett is. Minimum 6 magot kéne jó hatékonysággal párhuzamosan használnia a szoftvereknek, hogy megérje a lassú 8 mag a gyorsabb 4 helyett, szóval inkább mind a 8-at, hogy váltani is legyen értelme, ne csak egálban legyél miután pénzt és időt áldozol rá, hogy cserélj.

    (#83) R9DEON
    Elvileg elég lesz firmware-t frissíteni (ha kapsz a gyártótól az adott laphoz).

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák