Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zotya84

    őstag

    Azta... PH-hoz tartozó oldalon javasolnak reklámblokkolót, meg NoScriptet - na, ez számomra hihetetlen. Még akkor is, ha nem saját kútfőből, hanem biztonsági cég ajánlásaként is került fel. Az meg, hogy még link is van rá, kész csoda. ;]

    Amúgy, igen, a pofátlan (méretű, mennyiségű) reklámok miatt az emberek elkezdtek védekezni. Ez még erőszakosabb reklámformákat hozott elő, de az emberek azok ellen is megtalálták a módszert, hogy megszabaduljanak tőle. Most meg már a weboldal akar olyan csinálni, amit már túlzóan pofátlannak tart az egész világ. Na, vajon mikor alakul ki végre valami, mindenki számára elfogadható, végleges megoldás erre az elég komoly problémára.

    A NoScript szerintem a legjobb blokkoló akármelyik adblockerrel, ha az ember nem akar hosts-ban túrkálni, proxyt konfigolni, routerbe belenyúlni. Igaz, a megfelelő működéshez mindkettőt meg kell tanítani, és akkor még az is előfordulhat, hogy anti-adblockerrel ellátott weboldalt is megnézhetővé tehetnek.

    #09) elithun: Tehát te a villanyszámládon fizetsz szívesen a weboldal használatáért. Értem. Én ott sem óhajtok. Igaz, az említett weboldalon nem jártam még idén - ha jól emlékszem.

    Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

Új hozzászólás Aktív témák