Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • granini

    őstag

    válasz niof #19 üzenetére

    Erre ne induljunk el szerintem mert nagyon ízlések és pofonok.. Pl van egy online stream ahol valaki 0/24-ben alszik és 3000-en nézik, szal nem gondolnád de van akit ez érdekel.. :N

    120 UPC csatornából átlag 4-5-nél többet nem néz az ember rendszeresen - már aki TVzik.
    Én lemondtam a tv előfizetésem 2 éve nem nézem. Cserébe ennek az áráért van Netflix, Amazon meg HBO Go-m és azon találok fogyasztható tartalmat akkor amikor akarom, nincs reklám, megállítom letöltöm akármi, és a TV-vel ellentétben ez UHD meg jó a hangja is..ami nekem fontos mert kirakom házimozira és élmény a nappali.. szal nagyon mások az igényeink..

    Egyszer 2 éve bekapcsoltam a tv adást így este 6-kor és ugye a teljescsomagban van így nemtom 12-15 "mozicsatorna" egymás után. Végiggörgettem őket és vagy valami kritkátlanul rossz / agyonismételt film ment, vagy a csatornák háromnegyedén fixen épp reklámblokk volt ami nettó elviselhetetlen.. hangos és kretén. tehát fizessek havi 10-12ezret a HD csomagért amin reklám megy. Akkor már inkább a youtube-ért fizetek amin így pont nem lesz reklám. És ott van bőven olyan tartalom ami érdekel..

    Mellesleg a Dizni+ -on lesz NatGeo tartalom mert az is az övék, ha ilyesmi tematikára vágysz..

    Vagy pl nem a reklám helye, de van egy IttOtt TV nevű app (akinek van róla tapasztala kérem ossze meg..) - ahol 1900 forintért előfizetsz vmi alapcsomagra (20 csatorna) és onnan minden további általad választott csatorna +100-150 forint. Tehát ha neked csak history meg eurosport kell akkor az 2100 forint lesz. És ezt havonta variálhatod mert nincs hűség. Tehát pl Májusban beteszed az eurosportot meg Roland Garros van, aztán júniusban lemondod. Teljesen rugalmas. És elvileg minden platformra elérhető ez az App. Csak internet kell hozzá.

    Alapvető igény kezd lenni az emberek számára a mobilitás és a rugalmasság.. ergo én mondom meg mikor mit nézek és hogy milyen eszközön. Ennélfogva - eltekintve egy kér sporteseménytől amit "élőben" nézünk esetleg a tévében - kezd teljesen leáldozni a hagyományos tévének. Nyilván még 1-2-3 generáció mire teljesen kikopik merthát még sok marikanéni van vidéken akinél még mindig a magyar1 megy a képcsöves tévén.. de fogynak ezek a felhasználók. A 2000-2010-es generáció meg már csak mobil eszközön hajlandó bármit is csinálni, és a twiccs meg a tiktak meg a jutyub mellé good luck bármelyik kertévének odaszolgáltatni.. :DDD

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

  • icemad

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz niof #19 üzenetére

    Nekem van olyan haverom, aki minden hónapban másra fizet elő, talán csak az amazon prime megy neki állandóan. Egy hónap Netflix, akkor ledarálja, ami érdekli, utána 1 hónap hbo go, utána Disney és így tovább. Így mindig talál új tartalmat, és a pénzzel is spórol. Macerás az igaz, de megoldható.

    Másik megoldás, hogy összeálsz pár haverral és osztjátok az előfizetéseket.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák