Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    LOGOUT blog

    válasz -Skylake- #46 üzenetére

    az audival az a helyzet, hogy a felhasználása érdemben nem változott az elmúlt évszázad során. az autó mindig is úgy közlekedett, ahogy. de örülök, hogy felhoztad ezt a példát, mert ha átnézel önvezető autós hírek topicjaiba meg elektromos autós hírek topicjaiba, ott többször is elhangzik az érv, hogy a saját autó azért nem jó, mert az idő zömében áll. tehát az s8-ad nem dedikáltan használja az utakat azt az egy esetet kivéve, mikor főfőmufti politikust fuvarozol benne. mert akkor lezárják, dedikálják számodra az utat. látszik is olyankor, hogy mi marad a pórnépnek közlekedésül.

    azt, hogy a te szerződésed pontosan mit is jelent, nem tudom, miután azt sem tudom, hogy kivel szerződtél. de ne is mondd meg, nem fogom helyetted értelmezni. ha még tudok számolni, akkor egy 30 napos hónapban fullra kisámfázott gigán 324 TB-ot lehet letölteni. Na ezt biztosan nem jelenti a szerződésed. Ezt a 324 TB-t vesd össze az upc-s 300 GB-tal, és a kettő között lesz az igazság.

    az általad (tévesen) álmodott szolgáltatás audi s8-ra lefordítva azt jelentené, hogy például abból az épületből, ahol lakom, 112 darab bekötőutat építenek a főútig, ami nyilván 112 sávos, majd feljutok egy 112 sávos autópályára, amin eldübörgök Budapest, 13. kerület, Victor Hugo (bocs, a számot most nem nézem meg), BIX node-ig. Természetesen a szerencsutcánál is 112 sávos a bevezető, a hősök tere körül lerombolták a múzeumokat, mert ott is kell 112 sáv, és a bix épületben legalább 112 lift van.

    egyébként a szerződésed körülbelül a következőt jelentheti:
    - akárhányszor méred meg a sávszélességedet a szolgáltató által rendelkezésedre bocsátott, bix-ben colokált mérőszerverrel, az esetek 85%-ában eléri a garantáltat.
    - akárhányszor méred meg a fenti szerverrel a sávszélességedet, az legalább havonta egyszer eléri a meghirdetett sávszélességet.
    - egyébként pedig best effort jelleggel rendelkezésedre fog állni az osztott kapacitásból annyi, amennyi a fizikai közeg kapacitása osztva az overbookkal, függően az aktuális terheléstől. csúcsidőben (18-22 óra között) nagyjából ennyi, csúcsidőn túl valamivel több. ez külön értendő minden hálózati szakaszra, és azok értékei közül a minimum lesz a kapott eredmény.

    igyekeztem a lehető legpontosabban fogalmazni, szerintem érdemes elcsámcsogni a leírtakon.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák