Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mercutio_

    félisten

    válasz Ga #577 üzenetére

    Kösz az infót:R

    Kérdés a szakikhoz: adott egy Asrock A75M mATX alaplap. Egy élő XP alól rántottam ki a régi lapot-procit-memót, be ezt a lapot, X6-3650-et 2x4GB DDR3-at, de kis gondolkodás és a driverek felrakása után ha nehézkesen is, de gond nélkül megy. DE megjött az SSD-m, régi vinyó le, új SSD fel, biosban AHCI beállít, Win7 64 bit felrak, minden drivert ami asrocknál fent van telepítettem (biost is frissítettem) és jó is lenne a rendszer, ha látná az USB-s egeret :Y (Biosban usb 2.0 és 3.0 is bekapcsolva, legacy mindkettőnél engedélyezve)
    Próbáltam másik usb portba dugni ott sincs változás, pedig a bios-ban még tökéletesen működik az egér :O
    Vezérlőpult/Rendszernél sárga felkiáltójellel az Egyéb eszközöknél "SM Buszvezérlő" és 2 "Universal Serial Bus (USB) vezérlő", ugyanakkor alul az USB Vezérlőnél semmi hiba :( Ha kitörlöm a felkiáltójeleseket persze semmi változás.

    Szóval honnan tudok ehhez valami drivert varázsolni?
    :R

    Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Új hozzászólás Aktív témák