Hirdetés

2019. május 22., szerda

(#1) GodGamer5

GodGamer5
(őstag)

Sajnálom, hogy benne maradt a dx11. Akkor a cikk szerint a Vegákon szárnyalni fog a játék. :)
Remélem ezek után folytatódni fog ez a tendencia, az új api-k támogatásával.

"Az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

(#2) kapcsandika

kapcsandika
(őstag)

Biztos nagyon nehéz megírni ilyet meg minden tiszteletem a készítőké de 0.15-nél ahol a hajóra másznak fel, meg 0.29-nél ahol az a tábla előtt csinálnak tornyot magukból szerintem rettenetesen gáz a mozgás. Először azt hittem mobilos játék...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#3) Meteorhead válasza kapcsandika (#2) üzenetére

Meteorhead
(fanatikus tag)

Nekem is hasonló érzésem volt. Nem tudom, hogy akció közben ezek mennyire zavaróak (valószínűleg huszad annyira), de valóban sok helyen elnagyolt. Nincs semmi ütközés detektálás, zavartalanul átmennek egymáson, ennek okán amikor "tornyosulnak", akkor felúsznak/repülnek egymáson, semmi korrekció nincs a kezek/lábak mozgásán az alatta lévő rétegek sebessége szerint. Ha ezekre mind ügyelnének, akkor nagyon kemény vas kellene hozzá, és a hozzáadott érték nem tudom hogyan viszonyulna. Lehet, hogy a retesz kattogás, a repülő végtagok és általánosságban a halálfélelem eltereli ezekről az ember figyelmét.

(#4) Kupszi válasza GodGamer5 (#1) üzenetére

Kupszi
(kvázi-tag)

Mindig azt gondoljuk ha valami Vulkán akkor az AMDnek kedvez, közbe meg mindig földre huppanunk, mert sajnos az NVken minden jobban fut.
Ennek ellenére azért remélem minden VGA, legyen az AMD vagy NV jobban fog menni. :B

Pipapapa strikes back again! Avagy újabb tégla a falba!

(#5) Abu85 válasza Meteorhead (#3) üzenetére

Abu85
(HÁZIGAZDA)

Ja, nem ütközésdetektálással csinálják, mert nem lenne meg a gépek teljesítménye ezernyi zombira (vannak olyan helyek, ahol ennyi is jön). Helyette egyfajta szimuláció az egész, és amikor kiszakadnak ebből a szimulációból, lényegében szétválik a horda, akkor kezdik el egyedi elemként kezelni őket.

A semmi az nem nincs, hanem van. Ha a semmi van, akkor nincs semmi, de ha nincs semmi, akkor valami van, de az nem semmi.

(#6) Kupszi válasza Abu85 (#5) üzenetére

Kupszi
(kvázi-tag)

Amúgy maga a játék nem rossz lenne ha.... de ahogy néztem hamar rá lehet unni sajna .

[ Szerkesztve ]

(#7) lemusz

lemusz
(PH! addikt)

Melyik áruházban van ez a játék btw?

(#8) b. válasza Kupszi (#6) üzenetére

b.
(PH! nagyúr)

Szerintem nagyon ZS kategóriásnak néz ki maga a játék és a grafika is elég gáz. :(

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) PSN: Wijberto: Xbox Live : Tiboa

(#9) Abu85 válasza lemusz (#7) üzenetére

Abu85
(HÁZIGAZDA)

Kettőt találhatsz. :D

(#8) b. : A grafika egész jó. Főleg úgy, hogy kenyérpirítón is nagyon gyorsan fut. A hangokkal van probléma szerintem.

[ Szerkesztve ]

A semmi az nem nincs, hanem van. Ha a semmi van, akkor nincs semmi, de ha nincs semmi, akkor valami van, de az nem semmi.

(#10) lemusz válasza Abu85 (#9) üzenetére

lemusz
(PH! addikt)

Steamen nem találtam, szóval megvéve már biztosan nem lesz, de azért érdekelne hisz annyit írsz róla, hogy lassan a csapból is ez folyik. :P:D

(#11) Abu85 válasza lemusz (#10) üzenetére

Abu85
(HÁZIGAZDA)

Epic Store természetesen. :D 35 júró. Ennyiért jobb vétel, mint a Division 2, nekem jobban bejön. :D

[ Szerkesztve ]

(#12) lemusz válasza Abu85 (#11) üzenetére

lemusz
(PH! addikt)

Hát azt rögtön gondoltam, hogy neked jobban bejön most ez, mint bármi más. :D

(#13) Abu85 válasza lemusz (#12) üzenetére

Abu85
(HÁZIGAZDA)

Egy kézzel is lehet játszani. Eszed a hambit, jobb kézzel pedig irtod a zombikat egérrel. :D Melyik másik játék tud ilyet? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14) GeryFlash válasza kapcsandika (#2) üzenetére

GeryFlash
(PH! addikt)

Az egész játék úgy néz ki mint valami Unreal Engine 3 szökevény. Ennek aztán rohadt mindegy milyen API-val jön.

Több mindent, kevesebb semmit!

(#15) lemusz válasza Abu85 (#13) üzenetére

lemusz
(PH! addikt)

Bármit lehet úgy tolni, maximum hamar meghalsz. :D

(#16) sztanozs

sztanozs
(PH! addikt)

Ezekhez persze hatékony Vulkan implementáció a grafikus meghajtókon belül - hiányzik az állítmány a mondatrészből

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#17) Duck663 válasza Abu85 (#13) üzenetére

Duck663
(senior tag)

Hamburger és zombik? Egy időben, egy helyen? Furcsa ízlésed van Abu! :)

Egy VEGA mindenek felett, na jó akkor majd a Navi! :D De most már aztán elég legyen a b@szakodásból. Igen, Win7-et használok, hogy ez büntetés lenne? Nem nagyobb, mint a Win10 önmagában.

(#18) Bounti válasza Abu85 (#13) üzenetére

Bounti
(fanatikus tag)

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

(#19) Kupszi válasza Abu85 (#11) üzenetére

Kupszi
(kvázi-tag)

De csak azért mert van benne Vulkan.

(#20) wiziloo

wiziloo
(tag)

Remek dolog a vulkan, de 2019ben kihagyni a 21:9 támogatást elég nagy fail..

(#21) sb válasza Abu85 (#13) üzenetére

sb
(PH! kedvence)

Bármelyik Serious Sam. :)

eladó cuccok: Phenom II X4+GTX460 1GB konfig, Samsung SSD-k, Tp-Link WDR3600, Modecom Feel 202 mITX ház...

(#22) NKing válasza Abu85 (#13) üzenetére

NKing
(tag)

House Of The Dead? :DD :DD

(#23) GodGamer5 válasza wiziloo (#20) üzenetére

GodGamer5
(őstag)

Hát ez elég szomorú. Biztos csinálnak/tak hozzá házi barkács 21:9 patch-t.

[ Szerkesztve ]

"Az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

(#24) s.bala31 válasza lemusz (#10) üzenetére

s.bala31
(fanatikus tag)

Virágboltból bármikor betudod szerezni, hogy kipróbáld. Kb 10 percig volt a gépemen annyira "szórakoztató" :)

(#25) logitech1 válasza s.bala31 (#24) üzenetére

logitech1
(kvázi-tag)

Nekem nem jött be.

Ha rád írok ,legalább egy igennel vagy nemmel válaszolj.Köszi🌴 🌴 🌴 🖕🏿.🌴 🌴🔊🎧⏯📼👇( ͡°Ĺ̯ ͡° )☀️📖🍹🌴 🌴 🌴(つ ͡ꈍ ͜ʖ̫ ͡ꈍ )つ

(#26) tntmax

tntmax
(fanatikus tag)

Mikor a trailert néztem olybá tűnt mint egy parlamenti közvetítés.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.