Hi​r​de​té​s​

2017. november 23., csütörtök

(#1) waverider

waverider
(senior tag)

ebből sem lesz úgy lászik jobbkezes (balkezeseknek) :(((

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#2) Fred23

Fred23
(PH! addikt)

Milyen szenzor? Valami 3360-változat lehet a dpi-ből ítélve. A hét gombos megoldás nagyon bejön, méretileg is nagyjából oké, szóval kéne.

[ Szerkesztve ]

(#3) Csapoati

Csapoati
(PH! nagyúr)

Jelenleg egy Naga Hex-et használok WoW-hoz, ha esetleg tönkremenne , simán vennék egy ilyet a pótlására. Egyszerűen hatalmas segítség, hogy nem a billentyűzeten kell nyomkodni a számokat.

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#4) Vanir

Vanir
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

*Kabel nelkul 120 g, excludingot ir a tech spec.
Dognehez, de legalabb valszeg megkapta a DA Elite szenzorat (3398). Mondjuk a szaz dollar eleg nevetseges...

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésre a megfelelő topikban válaszolok, privátban kérlek ne keressetek ilyen ügyekben!

(#5) Foglalt név válasza waverider (#1) üzenetére

Foglalt név
(őstag)

Se balkezeseknek, se vezeték nélkül... Nem éri meg cserélni a Nostromo-t.

(#6) Wombath válasza Vanir (#4) üzenetére

Wombath
(HÁZIGAZDA)

Igazad van, javítottam. Pedig annyira hihetetlen volt az érték, hogy kétszer elolvastam, ezek szerint háromszor kellett volna... :W

(#7) Tsebacsi válasza Csapoati (#3) üzenetére

Tsebacsi
(PH! addikt)

Nekem ugyanezért lehet nagyon jó alternatíva a keypad, ha egyszer feladja a G510-es.

0-9ig bal oldalra van bindelve minden fontos skill, az egeret még nem volt türelmem konfigolni (Roccat Tyon) pedig az is tele van lehetőséggel.

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat!

(#8) Csapoati válasza Tsebacsi (#7) üzenetére

Csapoati
(PH! nagyúr)

Sajnos nincs helyem egy plusz keypadhez a billentyűzettartón, csak ezért meg nem veszek egy tenkeyless billt is. :D

(#9) Tsebacsi válasza Csapoati (#8) üzenetére

Tsebacsi
(PH! addikt)

Nagyobb asztal kell oda elsőnek ;) ;]

(#10) AxBattler

AxBattler
(PH! nagyúr)

Ismer valaki olyan élvonalbeli játékost, aki ilyen túlbonyolított cuccokat használ?

Mert nekem úgy tűnt, hogy minden versenyen sima, rövidített mechanikus billentyűzeteket, és valami egyszerűbb, de minőségi gamer rágcsálókat használnak a prok... szóval nem tudom, kinek éri meg az ilyen rendhagyó elosztású, méregdrága agymenés? :F

[ Szerkesztve ]

"Cable management is for the weak!"

(#11) Csapoati válasza AxBattler (#10) üzenetére

Csapoati
(PH! nagyúr)

Miért számít, hogy mit használnak a legjobbak? Nekem pl baromi jó a Naga Hex-en az a +6 gomb, és nem izgat, hogy más emiatt furának találja. A lényeg az, hogy mindenki megtalálhassa a neki legjobban fekvő irányítóeszközt.

(#12) Tsebacsi válasza AxBattler (#10) üzenetére

Tsebacsi
(PH! addikt)

Nekem így kényelmes, és mivel versenyre se megyek, ahol nem lehet használni semmit, se addont, se mást, így nekem a kényelem és az élvezet előbbre való mindennél. Meg egy ilyet nem csak wow-ra lehet használni, van régóta a logitechnek is, azzal is szemeztem.

(#13) AxBattler válasza Csapoati (#11) üzenetére

AxBattler
(PH! nagyúr)

+ (#12) Tsebacsi

Nekem meg a fapados X1 wireless kontroller a legkényelmesebb, de attól még más nyugodtan vehet/használhat Razer, Hori, vagy akármilyen gamepad-et, nem érdekel.

Csak kíváncsi voltam, hogy jelent-e ez bármilyen érzékelhető többletet?
Pro-k használnak-e hasonlókat?

"Cable management is for the weak!"

(#14) Tsebacsi válasza AxBattler (#13) üzenetére

Tsebacsi
(PH! addikt)

Többletet ad-e? Nem tudom, lehet. Ha valaki ezt szokja meg, lehet gyorsabb vele, mint aki simán klaviatúráról játszik. Elvégre céleszköz. Annyira nem vagyok benne a dologban, hogy a prauk használják-e :P

(#15) Kopi31415 válasza AxBattler (#13) üzenetére

Kopi31415
(PH! félisten)

Nekem munkában a MAd CATZ RAT MMo egerem rengeteget a plusz gombjai miatt.

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec

(#16) pomorski válasza Kopi31415 (#15) üzenetére

pomorski
(őstag)

Milyen munka az?

Ha osztálytársak voltunk valahol, akkor légyszi dobj egy PM-et! 1985-1993: Bethlen Gábor ált. isk., Gáborján | 1993-1997: Zalka, Berettyóújfalu (2201-es szak) | 1997-1998: nulladik (KLTE, mat) | 1998-2004: KLTE-DE, mat

(#17) Kopi31415 válasza pomorski (#16) üzenetére

Kopi31415
(PH! félisten)

CAD. Más FA-ra imádja a sokgombos egerét.

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec

(#18) Csapoati válasza AxBattler (#13) üzenetére

Csapoati
(PH! nagyúr)

Hát én már leírtam, hogy pl. milyen többletet ad egy Naga Hex. :D Nem tudom a profi arénások mit használnak, én csak pve-zek, de raideken nagyon-nagyon hasznos a sok extra gomb.

(#19) vaakuum válasza Csapoati (#11) üzenetére

vaakuum
(őstag)

jaja...vagy 3 hete vettem logi600-ast. Hihetetlen, hogy milyen tempóban fogytak el a bindelési lehetőségeim az egérről. Jó, nyilván nem fexik mind a 12 gomb az ujjam alá, de szisztematikusan lehet rá pakolni, és egyszerűbb ott nyomkodni, mint a WASD irányítást elengedni, mert akkor megszűnik a mozgás.

A keypad viszont tetszik, kíváncsi leszek, karácsonyra lesz-e belőle valami. Mondjuk [ENNÉL] a csatánál nem pont úgy használják irányításra, ahogy én tenném a StarCitizen alatt, de lehet jobban beválna, mint a dual joy, mert ezzel+a logi egérrel fps-ezni is könnyebb lehet :U

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen . . . Szerintem is, csak nem pont úgy, waze!

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.