Hirdetés

2019. augusztus 24., szombat

(#1) rootkiller

rootkiller
(őstag)

Na végre!

Head Graphene XT Instinct MP

(#2) henrik1

henrik1
(tag)

na végre. nem vagyok egy mókolgatós típus, bár a booloadert végül megnyitottam, de nem mertem tovább menni, nehogy valamit elrontsak.

titkon reméltem, h a Xiaomi ezt meglépi, úgy látszik megérte kivárni.

(#3) INGJOKE

INGJOKE
(őstag)

Igen a mi mix 2s fórumban már vannak róla érdemi információk is...Van amibe a mi camera a jobb, van amibe a goggle... a kettő együtt lenne tökéletes..:D

Troll! Feed them!!! Mi mix 2s 6/128(EU dev)+Amazfit pace+Mi Notebook pro I7 16 gb 256 gb ssd+Logitech g903

(#4) henrik1 válasza INGJOKE (#3) üzenetére

henrik1
(tag)

nekem a Redmi Note 5 esetében valószínűleg minden téren javulást hoz magával.

(#5) Ricardo

Ricardo
(félisten)

Ez nagyon jó hír.

(#6) Moz válasza INGJOKE (#3) üzenetére

Moz
(nagyúr)

Valószínűleg amire te gondolsz azok a portolt Gcam-ek. A hír arról szól ha jól értelmeztem, hogy a hivatalos Google Camera-t tudjuk majd telepíteni, így a portoknak nem nagyon lesz utána létjogosultsága.

Wanderlust - iPhone Xr

(#7) INGJOKE válasza henrik1 (#4) üzenetére

INGJOKE
(őstag)

Arra azért van esély... azt hiszem van arra is fejlesztői eu-rom a múlthetibe már benne van.

Troll! Feed them!!! Mi mix 2s 6/128(EU dev)+Amazfit pace+Mi Notebook pro I7 16 gb 256 gb ssd+Logitech g903

(#8) batai15 válasza Moz (#6) üzenetére

batai15
(veterán)

Hát már nem azért de attól hogy az API engedélyezve van, attól még a camera nem biztos hogy támogatja a készüléket nem?
Portok ugyan úgy kellenek.

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell*******

(#9) Moz válasza batai15 (#8) üzenetére

Moz
(nagyúr)

Olvasd újra a cikket.
Az api a kezdetektől engedélyezett a Mix 2s-en, Poco-n és Mi 8-on.

[ Szerkesztve ]

Wanderlust - iPhone Xr

(#10) DonLaca@

DonLaca@
(senior tag)

Ezt előbb is megléphették volna. Egy sort beírni a build.prop-ba nagyon nehéz lehetett. Max 2 klasszisokkal jobb képet lő Gcam porttal mint a Miuis fényképezővel.

(#11) batai15 válasza Moz (#9) üzenetére

batai15
(veterán)

Nem erről beszélek. Attól hogy van API, nem jelenti azt hogy a camera teljes értékűen fog működni.

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell*******

(#12) Moz válasza batai15 (#11) üzenetére

Moz
(nagyúr)

Itt az eredeti cikk.

MIUI 10 version 10.8.11.8 carries HAL3 which seems to be activated by default. So, now you only need to install a third party camera app, and it will be ready for use.

Until now, Xiaomi users have to use the GCam app partially with errors or either need to root their devices. Now, with the inception of the HAL3 support, you need not to root your Xiaomi device. You can directly use it by sideloading the Google camera app without following any long procedures.

[ Szerkesztve ]

Wanderlust - iPhone Xr

(#13) batai15 válasza Moz (#12) üzenetére

batai15
(veterán)

Ja értem. Így kicsit másabb amúgy.

[ Szerkesztve ]

(#14) starr

starr
(őstag)

Redmi 4x-re felraktam, de nincs benne, sőt egy ideje már engedélyezni sem lehet a Camera2 API-t.
Szóval marad a régi verzió + root.

(#15) Ricardo válasza starr (#14) üzenetére

Ricardo
(félisten)

Kínai verzód van?

(#16) Shyciii válasza Moz (#12) üzenetére

Shyciii
(addikt)

Ebből a szövegből továbbra sem látom, hogy kifejezetten az eredeti Google Camera apk-ra gondoltak. Főleg hogy azaz apk erősen támaszkodik a Google külön általa beépített MI chipre, amivel jobb képminőséget lehet elérni. Ez pedig nincs a Mix-ben (sem). Puszta aktíváció, ami valszeg 1-2 flag átállítását jelenti még nem lesz kompatibilis a Google által kidolgozott eljárással. nem véetlenül vannak a portok, amik gyakorlatilag sosem bírnak kész állapottal, mert mindig van mit javítani rajta, hogy megfelelően fusson. nem vélelenül, pedig ők is csinálhatnak root jog birtokában HAL3 aktíválást.

[ Szerkesztve ]

(#17) Moz válasza Shyciii (#16) üzenetére

Moz
(nagyúr)

Meglátjuk. Én is kb. így értelmezem, átfutva még egyszer.

Wanderlust - iPhone Xr

(#18) pete_21 válasza Shyciii (#16) üzenetére

pete_21
(addikt)

Nekem is ugy tunik, hogy ez csupan aktivalja a HAL3-at, camera 2 API-t. Vagyis a felhasznalonak nem kell rootolni, majd build.prop-ot szerkeszteni, hanem ez mar alapbol aktiv lesz a rendszerben. De ugyanugy portolt Gcam kell szerintem, csak az aktivalast, es a vele jaro procedurat lehet megsporolni. :)

(#19) Moz válasza pete_21 (#18) üzenetére

Moz
(nagyúr)

Az viszont már rég él a zászlósokban.

(#20) GoldhandRent : ez nem a megfelelő topik a témára.

[ Szerkesztve ]

Wanderlust - iPhone Xr

(#20) GoldhandRent

GoldhandRent
(senior tag)

Valakinek van Mi Note 3 ? Nekem meg mindig az a szoftver van rajta, amivel kaptam.. kozben atalakult "titkos kiadas"-sa, es semmi frissitest nem lat. Valakinek otlet? 🤔

i7 6700K @ 4.2GHz ; Gigabyte GTX 1070 Xtreme Gaming | Play Station 4 PRO 500M Limited

(#21) mrThomi

mrThomi
(senior tag)

Huawei/Honor-oknál mi a helyzet ? 8X-emre szeretnek gcamot

Samsung Galaxy S10+ 512GB Ceramic White

(#22) Moz válasza mrThomi (#21) üzenetére

Moz
(nagyúr)

Gondolom ez majd le lesz írva abban a hírben, ami így fog szólni : az EMUI támogatja a Google kamerát

Wanderlust - iPhone Xr

(#23) zsoltiz válasza Shyciii (#16) üzenetére

zsoltiz
(aktív tag)

Kb erről van szó. Az, hogy maga a hivatalos app majd probléma nélkül feltelepül a google play-ből, nem jelenti azt, hogy minden nexus/pixel funkció működik is.
Így volt ha jól emlékszem az OP3-nál is. Playből lehetett rá gcam-et telepíteni, csaképpen a HDR+ funkció (a lényeg :D) nem volt elérhető, ahhoz mókolt verzió kellett..

(#24) enginev3.0

enginev3.0
(nagyúr)
LOGOUT blog

Csak jöjjön már a stabil

És anyagilag úgy megvagyunk viselve, hogy még lábazatot se tuttunk csináni, mer nincs mibül ll Logitech <3 ll Oneplus 7 Pro Blue

(#25) batai15 válasza zsoltiz (#23) üzenetére

batai15
(veterán)

Én is erre akartam kilyukadni az elején.

(#26) starr válasza Ricardo (#15) üzenetére

starr
(őstag)

EU romom van, aminek a kínai developer az alapja, de a 4x-en csak Nougat.

(#27) laleh

laleh
(addikt)

Én idáig azt sem tudtam hogy nem lehet. :D

Ha fontos, inkább telefonon: 06302832078 Apple garainciális ügyintézés törött , ázott is!

(#28) sajti_pajti

sajti_pajti
(tag)

Ez most miért is jó?
Camera Zoom FX és Open camera is fent van a Mi 5s Plus telómon (8.0 MIUI verzió) és vígan lő velük RAW formátumú képeket akár HDR módban is (picit lassú, max ennyi a bajom vele).

(#29) vanye válasza sajti_pajti (#28) üzenetére

vanye
(senior tag)

Androidos terepen a legjobb kameraappot a Google készíti; nem véletlen, hogy most is az éppen aktuális Pixellel lehet a legjobb képeket készíteni mobilos fronton. Na ezért nagy szó, ha végre a Xiaomikra is gond nélkül fel lehet tenni majd egy (portolt) GCam-et.

Stern des Südens!

(#30) Moz válasza vanye (#29) üzenetére

Moz
(nagyúr)

A csúcsaikra (root nélkül) a kezdetektől lehet. Ha ez a középkategóriában is megjelenik, az lesz a nagy szó.

[ Szerkesztve ]

Wanderlust - iPhone Xr

(#31) henrik1 válasza sajti_pajti (#28) üzenetére

henrik1
(tag)

a GCamnek van a legjobb HDR-je.

(#32) zolikaDB

zolikaDB
(veterán)

Izé.
Van egy Mi3-asom, 4. eves modell.
MIUI8 van rajta, majd megnezem, hogy magyar-e vagy global, de nem kinai.
Play, Google camera, letoltes, mukodik, happy.
Ezt hogy? Semmi tuning nincs, csak a TWRP van a gyari loader helyett.

MINDHALÁLIG DEBRECEN!!!

(#33) Ricardo

Ricardo
(félisten)

A hatos google kamera is pöttyöz?

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.