Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bencze

    senior tag

    Gumicsere help. Megjött az új gumi és gondoltam kicserélem. 2 kérdés:

    1. a defektgátló szalagot csak belerakom a külsőbe? A múltkor hátsón kellett gumit cserélnem és akkora harc volt hogy félek, össze-vissza gyűrődik mire sikerül feltennem a külsőt. Szoktátok valamivel ragasztani, rögzíteni vagy bízzak abban, hogy kis odafigyeléssel elfekszik rendesen (még gyorskötöző ellenére is)?

    2. a szelepet alig bírtam kiszedni, imbuszkulcs és kalapács kellett hozzá. Az új nem megy be. Van egy jó nagy válla a szelep lyuk belső részének, lásd itt (ha a close-up miatt nem egyértelmű, ez a felni belső feléről van fényképezve, innen kellene bedugjam a szelepet):

    Szerezzek egy reszelőt és azt a pluszt reszeljem le? Esetleg a felni belső részének (ezüst színű rész) felső feléből? Mert nincs elég hely, hogy annyira hátrahúzzam a szelepet, hogy irányba tegyem csak alig férek oda de akkor mindig beleakad ebbe a vállba. Lehet belsőfüggő, a javasolt bikight gumikat szereztem be, ha valaki ismeri.

    [ Szerkesztve ]

    -= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

Új hozzászólás Aktív témák