Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adamson18

    csendes tag

    válasz Zoo123 #334 üzenetére

    Sikosítást folyékonymosogatószerrel csináltuk. Munkavédelmi kesztyűt vegyél fel és hívj még egy erős havert is. Kell egy kerékszerelő szpájszer vas is. Elsőnek melegítettük hőlégfúvóval. Utána a tárcsafék legyen az asztal felől én aláraktam a lekerült tömörgumit, hogy ne nyomodjon a fék. Alulról felfelé elkezdtem kézzel ráerőszakolni majd mikor nem ment tovább kézzel akkor kell a szpájszer vassal a másik embernek aláfeszíteni és tovább nyomni kézzel közben tartani a másik felénél is, hogy ne ugordjon le. Mi közben többször arra jutottunk hogy ezt nem lehet felrakni. 😃 de, fel lehet. Mikor felpattant a gumi még nem lesz a helyén fel kell ugrasztani a recés részét a felni belsőperemére. Na itt megint elment egy félóra, mire rájöttünk arra hogy a lyukakba beleraktunk két csavarhúzót és azzal feszítettük felfelé majd a szpájszerral befeszítettük a helyére egy helyen utánna már csak végig kell nyomkodni a szpájszerral picit és a helyére kerül. Szóval hajrá. Egyébként ez sincs olyan mint a gyári tömlős, de jobb mint a sima tömör szerintem.

Új hozzászólás Aktív témák