Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teréz Atya

    senior tag

    En meg attol kapok agyf*szt, hogy egy akarmilyen csilivili, uber-brutal jateknal olyan bena a fizika, hogy az mar faj. Amikor odacsap az emeber egy asztali lampanak es semmi. A szetlohetetlen akvarium. Hello, Half-Life 2, 2004!
    Amikor mar tobb, mint 10 eve vannak a mechanikat tobbe-kevesbe jol szimulalo flash jatekok, ne etessenek. Angry Birds?

    Temanal maradva, ott volt a Battlefield Hardline. Olyan idiota, eszabott AI-t mar jo regota nem lattam. Ellenfel orra elott setafikalok egy tavcsovessel, semmi. Sprintelek egy epulet parkanyan, meglat, es az osszes haverja tudja, hogy ott vagyok. Lelovom az egyik parasztot, haverja ideges lesz. Letelik a cooldown, es ugy setafikal a fejbelott gyerekkori baratja mellett, mintha a vilag legtermeszetesebb dolga lenne.
    Ahogy nezem, ezek nem a szamitasi teljesitmeny miatt ilyen kretenek, egyszeruen az AI szerkesztesenel, amikor az allapotgrafokat szerkesztettek szabtak el ugy, hogy az mar faj.

    Es az egesz elszabas allatorvosi lova az rebootolt Medal of Honor. Fu, amikor nem lehetett tovabb jutni egy palyan, mert nem nyilt ki az ajto amig a talib ort fejbe nem lottem a teton. Vagy a vegjateknal, ha tul gyorsan mentem meghaltam, ha tul lassan, meghaltam, miert? Nem tudom. De a lovoldozo talibot nem lehetett kikapni egy raketaval a feszkebol, mert mert felfogta a csudalatos hullampleh.

    A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

Új hozzászólás Aktív témák