Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomy Yayo

    senior tag

    válasz hcl #15 üzenetére

    Szerintem meg ha házhoz rendelek valamit, azt hozzák házhoz...
    Sajnos nálunk is azt csinálják, hogy végigrohannak a (láthatóan előre megírt) értesítőkkel, bedobálják mindenhova, mert nincs elég postás. Így túl nagy terület jut egynek, aki ezért ahelyett, hogy mindenhol ténylegesen próbálkozna, csengetne, ahol otthon is vannak ott ne adj' Isten további értékes perceket elvesztegetne az aláírkálással, inkább automatikusan értesítőt hagy, hogy menjen mindenki a csomagjáért a postára, húzzon sorszámot, töltse a drága idejét. Aztán mivel mindenki mehet be személyesen, aki szeretné megkapni a rendelését, a postán is túlterheltek, kevesen vannak. Azért fizettem ki a házhozszállítást, hogy ne kelljen érte járkálnom, a postásnak meg ez lenne a dolga. Persze őket is megértem, kemény meló, és tényleg kevesen vannak. A postának kéne több ember rendes fizetéssel például az ilyen értelmetlen "fejlesztések" helyett, amik papíron ugyan jól hangzanak, de a megvalósítás mindig botladozik.

    Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

Új hozzászólás Aktív témák