Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz erer1000 #10 üzenetére

    ...tartós tejet már ne vegyél :DDD

    ...ez a házi vizit jó lehet ennyiért: nőgyógyász hóna alá csapja a széket meg az uh-t és kijön vele házhoz? :D

    saját sztori, amikor dr gugli segített, nem pedig a bőrgyógyász: 35 vagyok, soha nem voltam semmire allergiás, alig 1.5éve meg ahogy beindult panelban durván a fűtésidőszak (nem lehet szabályozni, 27fok fölé megy a hőmérséklet és párásítással is alig van páratartalma a levegőnek) elkezdtem végtagokon viszketni... pár nap után már olyan szinten, hogy véresre kapartam a karom/lábam és kisebb kiütéseim is jöttek... bementem ügyeletre, adtak valami injekciót allergiára gyanakodva, másnap mentem bőrgyógyászatra, ahol ránézésre azt mondta a fickó, hogy allergia, írt fel antihisztamint meg valami 5ezer forintos gyógyszertári krémet... amíg kentem magam, semmi gond nem volt, antihisztamint meg esténként bevettem és jót aludtam tőle... arra gyanakodott az orvos, hogy biztos valami új tusfürdőtől van... említettem neki, hogy baromi száraz a levegő a lakásban és ablaknyitogatással tudjuk szabályozni a hőmérsékletet, de ez sem mindig megoldás, mert akkor fél éves volt a fiunk, nem aludhatunk este nyitott ablaknál... (erre nem mondott semmit) ...ahogy elfogyott a krém, jött vissza a viszketés... akkor már gyanús volt nekem, hogy főleg karokon/lábakon viszketek rohadtul, hátam és hajlatok környékén nem, pedig ott is mostam magam mindig a tusfürdővel... logikusan átgondoltam és a folyamatos meleg+száraz levegőre terelődött a gyanú... vettem valami 1000ft-os hidratáló testápoló krémet (amit rendkívül száraz bőrre ajánlottak) drogériában, azzal elkezdtem esténként kenegetni magam és pár nap alatt teljesen megszűntek a tüneteim :U ...ennyit ér néha, ha az ember szakorvoshoz megy (guglizgattam és ott találtam, hogy konstans hideg/melegtől meg a rendkívül száraz levegőtől lehetnek hasonló tünetek, innen jutottam el a megoldásig)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák