Hirdetés

2018. október 19., péntek

(#1) cyberwarfare

cyberwarfare
(őstag)

Ezt a patkány dolgot nem tudjuk elengedni?

Origin: Gregfield90

(#2) .LnB

.LnB
(PH! félisten)

Sidney Crosby #87 // Pittsburgh Penguins // https://www.youtube.com/watch?v=k3N-MVgeb0g

(#3) Kopi31415

Kopi31415
(PH! félisten)

Az MMO utódját hoznák már ki végre! Mondjuk az utolsó egy FPS/ MMO oldalpanel variálással tökéletes lenne számomra. És azonnal venném is.

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec

(#4) daa-raa válasza cyberwarfare (#1) üzenetére

daa-raa
(Jómunkásember)

Jelen esetben a gyártó nevezi R.A.T.-nek a termékeit.

[ Szerkesztve ]

Vannak olyan fallal körülvett városok, melyeket nem szabad megostromolnod. - Szun-ce

(#5) Atilla001

Atilla001
(fanatikus tag)

csődbe ment, vagy mi?..

Védd a természetet!

(#6) schawo válasza cyberwarfare (#1) üzenetére

schawo
(Jómunkásember)

Ez bosszú volt az előző cikk hozzászólási miatt :DD

És direkt a MadCatz RAT termékcsaládról szól, hogy mindenki érezze a törődést :C

Win7 Pro (7,5k) Win10 Pro (18,5k) Office365 Vállalati Prem (16,5k) Office 2013 Business (29k) Office 2016 Business (40k) Server2012R2 SBS2008/11 Bitcoin elfogadás http://goo.gl/GqwSTH

(#7) Kopi31415 válasza Atilla001 (#5) üzenetére

Kopi31415
(PH! félisten)

Igen, aztán megvette valami amerikai banda a Saitektől.

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec

(#8) Ringman

Ringman
(PH! addikt)

gondolom ebben is szokás szerint baromi nehéz kapcsolókat raknak a görgő alá. nem tudom miért nem képesek mindenhová normális kapcsolót rakni a gyártók, mint ahogy a ninox aurorában van.

multifunkciós agárstadion épül

(#9) cyberwarfare válasza daa-raa (#4) üzenetére

cyberwarfare
(őstag)

Na ne.
Csak nem ez az első egeres hír ahol ez a rettentő vicces jelző van használva. :R

(#10) Kopi31415 válasza cyberwarfare (#9) üzenetére

Kopi31415
(PH! félisten)

Az összes MAD CATZ egér hírnél eslsütik, én is úgy hivatkozom az enyémeimre.

#8 Ringman: Mire gondolsz pontosan? Milyen kapcsolókat a görgő alá?

[ Szerkesztve ]

(#11) cyberwarfare válasza Kopi31415 (#10) üzenetére

cyberwarfare
(őstag)

RAZER

(#12) Ringman válasza Kopi31415 (#10) üzenetére

Ringman
(PH! addikt)

ami nem 100g felett kapcsol. - ninox aurorában mindegyik gomb mögött omron switch van.

a mostani egerek jó részében használhatatlan a görgőklikk mert marha nehéz lenyomni, élen a logi g pro-val vagy g900-zal (250g felett kapcsol - wtf)

(#13) schawo válasza Kopi31415 (#10) üzenetére

schawo
(Jómunkásember)

Japó Omron D2FC

Win7 Pro (7,5k) Win10 Pro (18,5k) Office365 Vállalati Prem (16,5k) Office 2013 Business (29k) Office 2016 Business (40k) Server2012R2 SBS2008/11 Bitcoin elfogadás http://goo.gl/GqwSTH

(#14) Kopi31415 válasza Ringman (#12) üzenetére

Kopi31415
(PH! félisten)

Mivel pont a görgő lenyomása napi szinten fontos része a munkámnak a CAD-ben navigálásnál, így tudom azt mondani, hogy nem nehéz a RAT MMO-ban levő ilyen kapcsolót lenyomni. És tartós is, mert mióta megjelent, azóta használom munkaeszköznek.

(#15) Segal válasza Ringman (#12) üzenetére

Segal
(PH! addikt)

Ne is mond a g700s-em haldoklik ezert nemreg beruhaztam egy g403 wireless-be. Minden tuti kiveve a gorgo. Na azt marhara szokni kell...

www.nokiaprogramok.hu

(#16) Vanir

Vanir
(PH! kedvence)

Jé, rájöttek a csőd után, hogy normális szenzorokat kéne használni? :D Mondjuk továbbra sem értem ezt a legkisebb egérbe szar szenzort rakunk, a nagy dögbe meg a legjobbat dolgot...

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésre az adott topikban válaszolok, privátban kérlek ne keressetek ilyen ügyekben!

(#17) Kopi31415 válasza Vanir (#16) üzenetére

Kopi31415
(PH! félisten)

Egy RAT 7 és RAT MMO alapján szerintem nem volt baj a szenzorral.

(#18) Vanir válasza Kopi31415 (#17) üzenetére

Vanir
(PH! kedvence)

Pedig de. Mondjuk abszolút casual játékra megfelelő, de semmi komolyabb multit nem bíznék rá, sem precíziós munkát.

Szakmai kérdésre az adott topikban válaszolok, privátban kérlek ne keressetek ilyen ügyekben!

(#19) hombre[EU]

hombre[EU]
(fanatikus tag)

Engem olyan pro s3 csípett meg a héten. Már nem látszik

you must be the change you wish to see in the world

(#20) Synthwave válasza cyberwarfare (#1) üzenetére

Synthwave
(HÁZIGAZDA)

Kizárt.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx & Glide 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#21) Synthwave válasza .LnB (#2) üzenetére

Synthwave
(HÁZIGAZDA)

Ha túlteszem magam a bohócjelmezen, a 60 és 70 grammosat kipróbálnám TDM-ben - főleg az előbbit.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx & Glide 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#22) Synthwave válasza Ringman (#8) üzenetére

Synthwave
(HÁZIGAZDA)

Abban is kínai tucat van. Az enyémben mostanában kezdett haldokolni a bal klikk, pedig még csak kb. 4 éves. Majd idővel kap japán D2F-01F-eket, ha már nagyon az agyamra megy.

Aztán lassan jön még egy Aurora a pince tövére, a napokban már aktuális is lesz. Majd megy a főgéphez, a régebbi meg a melós lapihoz. :))

Idővel talán mindkettő japán Omron + parakábel.

[ Szerkesztve ]

(#23) Fitzgerald

Fitzgerald
(PH! addikt)

Fú de ocsmányak, de legalább méltóak a nevükhöz.

(#24) Ringman válasza Synthwave (#22) üzenetére

Ringman
(PH! addikt)

na jó, de az legalább cserélhető. a g pro-ban hogy cserélsz görgő alatt switchet. sajnos sehogy.

fogásra jobb egy kicsivel a g203 (bár nehezebb), de klikkben a ninox aurora meg többet nyújt.

mintha az intellimouse optical 1.1-ben is mindenhol omron lenne, de nem esküszöm meg rá

(#25) Synthwave válasza Ringman (#24) üzenetére

Synthwave
(HÁZIGAZDA)

Ne is, mert Panasonicok vannak benne.

Az Aurora meg olyan mint az MX300: be kell belőle tárazni, amíg lehet. Csak az első batchben érkezett példányokat kell kerülni, mert azokat tönkrevágja a driver.

[ Szerkesztve ]

(#26) ribizly

ribizly
(PH! addikt)

Örvendetes, hogy észbe kaptak és könnyű egereket hoztak. Sose vennék ilyet, de az irány jó.

2 dolgot nem értek:
1. Ez a gyártó hogy a bánatba nem tűnt el a süllyesztőben a rettenet design-jával együtt?
2. Drága tesztelő! Mit kéne tennünk azért, hogy ezekről az egerekről olyan teszt készüljön, ami nem csak 1-2 promo kép meg duma? Nekem nagyon volna igényem rá, hogy legyen accel, srav, stb. teszt is, nomeg képek más ismertebb egerekkel egy helyen, hogy össze lehessen hasonlítani őket. Illetve egy táblázat a paraméterekkel (típus, szenzor, súly, gombok száma, ...) is jól jönne.

Egyébként meg jöjjenek csak az egér tesztek minél többen! :C :R

|•| [Eladó] A WORD elszáll, az írás megmarad |•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#27) Synthwave válasza ribizly (#26) üzenetére

Synthwave
(HÁZIGAZDA)

Nemrég majdnem csődbe ment - aztán felvásárolták. Az új direktíva legalább az abszolút hulladék szenzorokkal szakít - zömében. Még pár tulajdonosváltás, és lassan az ajánlottakba is bekerülhet egy-kettő. ;]

(#28) Kopi31415 válasza Vanir (#18) üzenetére

Kopi31415
(PH! félisten)

Nyolc éve CAD-ezek vele, semmi gond nincs egyikkel se.

(#29) Synthwave válasza Kopi31415 (#28) üzenetére

Synthwave
(HÁZIGAZDA)

Minden csak viszonyítás kérdése.

(#30) Kopi31415 válasza Synthwave (#29) üzenetére

Kopi31415
(PH! félisten)

Az adott feladat. eléggé precíz, szóval jól teszteli a szenzort, plusz a kapcsolókat is.

(#31) Synthwave válasza Kopi31415 (#30) üzenetére

Synthwave
(HÁZIGAZDA)

A Philips TwinEye Quake Live-ban kb. 3 másodperc alatt elvérzett...

Ezért is mondom, hogy viszonyítás kérdése.

(#32) hemaka

hemaka
(PH! nagyúr)

Lehetnek jo egerek, de en maradok a konzervativabb megjelenesnel. :D

☀️"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!"☀️ Alienware Aurora R7 💙 specs: tde.fun/r7

(#33) okyoky

okyoky
(kvázi-tag)

A régi 7-eseknek csak a szenzora volt vacak. Testreszbhatóságban világbajnok.
Az újakat (+osokat). sehol nem látom árlistában. Pl.: RAT6-ot mindenhol lézeres szenzorral hirdetik (igaz is lehet), a 6+ban pedig PMW3360 szenzor van, ami optikai. A gyártó Download oldalát érdemes megnézni... Főleg amiatt, hogy a profilokat csak azzal lehet(ne) feltölteni az eszközökbe, és nem mellékelik az egerekhez.
Amúgy tudtommal az a kínai cég lett a márka tulajdonosa, ahol a tényleges gyártás korábban is történt.

A cikket egyébként nehéz értelmeznem. Teszt ugye nincs, a gyártó honlapján pedig hónapok óta ezek a termékek vannak fent. Szóval semmi újdonság nincs benne, nem tudom, milyen indokkal/szándékkal készült.

[ Szerkesztve ]

(#34) Synthwave válasza okyoky (#33) üzenetére

Synthwave
(HÁZIGAZDA)

"nem tudom, milyen indokkal/szándékkal készült"

Természetesen azért, hogy belekössenek. Mint minden egyéb írás. ;]

(#35) Kopi31415 válasza Synthwave (#31) üzenetére

Kopi31415
(PH! félisten)

És annak mi köze a RAT szenzoraihoz? Sem a RAT7, sem az MMO nem az a szenzor.

#33 okyoky: [link]

#36 Vanir: Egy részüket már tényleg mutogatják a honlapjukon egy ideje.

[ Szerkesztve ]

(#36) Vanir válasza okyoky (#33) üzenetére

Vanir
(PH! kedvence)

Nekem ujdonsag volt ez a sor uj eger, pedig erosen benne vagyok az egeres temaban.

(#37) 5150 válasza Ringman (#24) üzenetére

5150
(tag)

"a g pro-ban hogy cserélsz görgő alatt switchet"

Miért :F

Nem értem mire gondolsz.

"Aimbot trial is expired.."

(#38) schawo válasza okyoky (#33) üzenetére

schawo
(Jómunkásember)

Szerintem ezek tök újak. A + sorozat még sehol sem kapható.

(#39) ribizly válasza 5150 (#37) üzenetére

ribizly
(PH! addikt)

Ott a switch típusával van a probléma.
Abban a méretben van mondjuk a Kailh silent switch meg néhány hasonló, mint ami alatta van gyárilag. De classic japán omron-t nem tudsz oda tenni...

|•| [Eladó] A WORD elszáll, az írás megmarad |•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#40) -=RelakS=- válasza daa-raa (#4) üzenetére

-=RelakS=-
(PH! addikt)

Én meg vártam, hogy milyen hanyattegerek lesznek, mert mifelénk azt patkányoztuk le :)

A felhasználói felület olyan, mint egy vicc. Ha el kell magyarázni, akkor rossz!

(#41) 5150 válasza ribizly (#39) üzenetére

5150
(tag)

Ja hogy omronra akarja cserélni? (görgő alatt minek :F )

Még nem próbáltam. De ha az omron, a méretei dacára nem akad meg a felső burkolati elemekben, akkor gond nélkül cserélhető, ha a hátsó 2 lábat levágod.

szerk: most látom van alul egy pici csavar is

Ez egy g102, de úgy tudom burkolatra megegyeznek.

[ Szerkesztve ]

(#42) Ringman válasza 5150 (#41) üzenetére

Ringman
(PH! addikt)

konkrétan nem néztem még utána milyen kailh switchek vannak, de azért hogy egyáltalán használható legyen. a 100-150g feletti kapcsoló görgőklikkek nem azok számomra.

egyébként külön jó hogy ezt kb semelyik gyártó nem adja meg a specifikációban.
nem derül ki, hogy melyik gomb milyen erőnél kapcsol, persze az erzsibé effektek mindenhol taglalva vannak.

(#43) 5150 válasza Ringman (#42) üzenetére

5150
(tag)

Azt én sem tudom hány g-nél kapcsolnak, de hogy a panasonic EVQP0 nehezen nyomható lenne? A D2F-01(szériás) japán omronokat sem könnyebb lenyomni, a kinaiakat még kevésbé, a kailh és hasonló, még gagyibbakat elképzelni sem tudom mennyivel vinnének előbbre... A régi wmo 1.1a egerekben kizárólag ezt a panasonic kapcsolót alkalmazták és nem mondanám keménynek". Egyébként én görgő, oldalgombok, dpi váltó alá még keményebbeket tetetnék velük, mondjuk TTC-t :D A véletlen nyomogatások elkerülése érdekében.

[ Szerkesztve ]

(#44) Astroboy

Astroboy
(fanatikus tag)

Emlékszem a g9x-ben olyan görgőkapcsoló volt, amit csak akkor klikkelt ha egy T72-es áthajtott rajta. Kicseréltem, utána meg duplaklikkelt...

"Nincs is jobb kutyaeledel Pedigree Pálnál" - idézet: özv.Pedigree Pálné

(#45) 5150 válasza Astroboy (#44) üzenetére

5150
(tag)

És?

(#46) ribizly válasza 5150 (#41) üzenetére

ribizly
(PH! addikt)

Igen, a G102, G203 és a G Pro belülről ugyanúgy vannak kialakítva. Egyedül a szezor körül van más kialakítás, de minden más ugyanaz.

(#47) Ringman válasza 5150 (#43) üzenetére

Ringman
(PH! addikt)

Amíg nem lesz a görgőn kívül 3 gomb (mint a contour unimouse nál), addig szerintem rossz döntés a nehéz klikk. De felső kategóriában mindennek hotswapnak kellene lennie mint a rog sicanál

(#49) MeszarosB.

MeszarosB.
(tag)

A Mad Catz egerei patkányai olyanok mint egy vonatkatasztrófa. Szörnyűek, de nem tudsz nem odanézni ;]

[ Szerkesztve ]

Szenteltvízet keresek nagymennyiségben. Ugyanitt hibás G100S eladó.

(#50) Termigáßor válasza Astroboy (#44) üzenetére

Termigáßor
(fanatikus tag)

@Astroboy: Azt én alacsony profilú omronra cseréltem (kétlábú). Igaz munkás volt, mert a görgőt tartó műanyag idomból ki kellet reszelni egy darabot, de megérte mert, szuper jó lett!

Egyébként, hogy a témához is szóljak, a RAT6+ eléggé hasonlít a Logitech G9-re, csak az a 120g nem túl ideális. Ha elhagynák az alumínum alvázat, levihető lenne 100g alá is.

Így viszont a 80 grammos PRO S3-ra szavazok, igaz csak pmw3330, de gyakorlatban nem igazán számít, és még 8 gomb is ráfért ebben a súlyban. Már csak egy kellemesen alacsony click latency kellene a tökéletességhez!

shield(gun) only...

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.