Hirdetés

2019. augusztus 25., vasárnap

(#51) b. válasza Szabtom (#50) üzenetére

b.
(nagyúr)

+1 :K

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) PSN: Wijberto: Xbox Live : Tiboa

(#52) dagonya válasza Szabtom (#50) üzenetére

dagonya
(tag)

azért abban van egy szabad szemmel is jól látható ellentmondás amikor egy véleményben fogalmazod meg azt hogy nincs szükség senki véleményére. akár segglyukkal szeretnél ennek érvényt szerezni akár nem.

(#53) Kopi31415 válasza b. (#49) üzenetére

Kopi31415
(félisten)

"Ház tesztre egyetlen tulfutott levegős konfig kell, hűtés, hang és szerelhetoseg szempontjából."

Szerintem meg az pont nem elég, ha rendes tesztet akar valaki csinálni.

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec ----- Converting Data | Status: 425% completed | Estimated time remaining: 1193hr46sec

(#54) nexplo

nexplo
(aktív tag)

Nem rossz de ennyiért? annyira nem olcsó hogy rohanjak és vegyek kettőt :W
A görgő is maradt régi, amúgy tetszik :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#55) worxland válasza nexplo (#54) üzenetére

worxland
(őstag)

"A görgő is maradt régi" - ööööööööööööö, ez tévedés.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#56) nexplo válasza worxland (#55) üzenetére

nexplo
(aktív tag)

Cserélték benne? :U

(#57) worxland válasza nexplo (#56) üzenetére

worxland
(őstag)

Ránéztél egyáltalán? Térvázas lett, mint a G900 görgője - olyan, mint egy alufelni.

(#58) nexplo válasza worxland (#57) üzenetére

nexplo
(aktív tag)

Szuper a térváz fícsőr. A kettős üzemű görgőre gondolok ami kicsit instabilnak tűnik. Nekem öregebb loginál eléggé lógott a helyén. A mindkét irányba dönthető görgőknél megvan az esély, a kockázat, hogy a középső gomb helyett inkább valamelyik oldalra akar billenni, kattintani az ember.

(#59) worxland válasza nexplo (#58) üzenetére

worxland
(őstag)

Na, ilyennel egyik Logi egeremnél sem találkoztam (Revo, 2xPerformance, G700, MX Master, MX Master 2S, G502 Hero).

(#60) nexplo válasza worxland (#59) üzenetére

nexplo
(aktív tag)

Én sajnos igen. Kikopik kilötyög. Aztán már alig lehet használni. :W

(#61) b. válasza worxland (#59) üzenetére

b.
(nagyúr)

Pedig nagyon ratyi görgőmegoldást alkalmaztak jó ideig Logitechnél.Hogy ebben milyen van nem tudom, de amikor az első űrhajó dizájnos termékek jöttek több teszt( itt is a PH-n) értetlenül állt a bóvli megoldás láttán.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) PSN: Wijberto: Xbox Live : Tiboa

(#62) nexplo válasza b. (#61) üzenetére

nexplo
(aktív tag)

Én inkább úgy mondanám hogy annyira finom és kapcsolható görgőt akartak csinálni hogy kicsit túltolták és egy kikönnyített hiper-szuper üzemórás sz@r lett sajnos.
A kedvencem az amikor már a görgő sima görgető funkciója is behal. A lötyögést még elviselném de görgetés nélkül már érdekesebb. Egy rakat szuper Logi egerem van a fiókban ami amúgy működik de a görgő miatt már nem tudom használni :( ettől függetlenül imádom a márkát.

(#63) -=RelakS=-

-=RelakS=-
(addikt)

Nálam eddig egy lendkerekes görgő ment tönkre, de az is inkább szorul. Valószínűleg kikopott, mert fejjel lefelé meg pörög, ahogy kell.

A felhasználói felület olyan, mint egy vicc. Ha el kell magyarázni, akkor rossz!

(#64) b. válasza nexplo (#62) üzenetére

b.
(nagyúr)

lehet így is fogalmazni,de én inkább gagyinak nevezném a Pana féle megoldásukat,( nyomáspont, erőigény, megbízhatóság) nem méltó egy ilyen árfekvésű egérhez.Egy időben valami egyszerű drótos rúgós megoldással kombinálták, ami meg k9akadft , kiugrott a helyérő.
Én is most megint Logit használok( G403) , nem rossz egér, de csinál érdekes anomáliákat. Valószínűleg nem szereti a Puretrak padot.

[ Szerkesztve ]

(#65) L4mie

L4mie
(veterán)

van pár hónapos tapasztalata ezzel valakinek?
jövőben első kiadású G502-ről váltanék, ezt néztem ki magamnak :)

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.