Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    válasz Synthwave #43 üzenetére

    Azt nem érted meg, amit itt a fórum fele próbál elmagyarázni neked, hogy az égvilágon semmi baj nincsen azzal, ahogy írsz csak azzal, ahol írsz. Azt nem érted, hogy ez egy szakmai oldal, aminek a közönsége is nagyon nagyrészt minimum a számtech iránt erősen érdeklődő, de leginkább a szakmabán dolgozó olvasó. Ezek az emberek (mi) azt várjuk el, amit az IT-ban elméletben és gyakorlatban is elvárnak a munkahelyen : hogy iszonyatosan tömören, a nettó információt megkapjuk. Az ég világon semmi keresnivalója nincsen egy olyan szektorban mint az IT annak a fogalmazásmódnak amit te képviselsz. Ez nem szépirodalom , nem az olvasás öröméért olvassuk ezeket a cikkeket, hanem mert információ van benne. Leírhatod egy hírben 500x is, hogy "egér" , senkit nem érdekel , mert nem az az érdemi információ a cikkben. Azt érted félre, hogy Ti (a lapcsalád) azért kűzdötök nap mint nap, hogy minél több olvasótok legyen és emellett írsz cikkeket olyan nyelvezettel, ami minden egyes megírt írásod alatt téma a fórumban. Logouton teljesen elfér amit csinálsz, fórumbeszélgetés közben azt mondanám a te dolgod, viszont amikor a cikket írod ott ez egy teljesen téves út. Még egyszer : ez egy szakmai híroldal, megvan a szakma saját nyelvezete, teljesen mindegy, hogy hasonlít e a cikked a tegnapira, vagy sem. Az egyetlen lényeg az információ, minden más teljesen felesleges és hiába gondolod, hogy jó olvasni amit írsz , mert nem az. Inkább írj úgy, hogy mindenkinek teljesen semleges véleménye legyen róla, mint olyat ami majd 10 emberből 5-nek tetszik, 5 meg kaparja a falat tőle. Nektek az olvasó a lényeg, hát koncentráljatok arra. Én személyesen az alcímből megtudom mondani mobilon (ahol nem látom a szerzőt) , hogy te írtad e vagy sem és ezt ne dicséretnek vedd. Egyszerűen rossz érzés az, hogy annak akinek hitelesnek kéne lennie (jelen esetben Te , a szerző) az nem az. Számomra egy ilyen írás nem hiteles és szerintem nagyon nem vagyok egyedül vele. Arról nem is beszélve, hogy 1/20 annyi információt tartalmaz a termékről mint ahány szóból áll.

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák