Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SidCorky

    senior tag

    válasz Geri Bátyó #18 üzenetére

    Kinek mi a munka és a játék. :) Újságíróként kivált egy notebookot (pont most léptem meg) egy BT billel, egymás mellett két ablakra (Word + böngésző) teljesen használhatók munkára is, ágyban/buszon/repülőn pedig főleg inkább egy iPad, mint egy notebook. Hozzáteszem, hogy ugyanezen az áron. :) Az a notebook, amit 150 ezerért megkapsz, minden lesz, csak jó élmény nem.

    A játék pedig szintén szubjektív, nekem sem jutna eszembe iPad-en játszani PC/Xbox helyett, ezért vannak ezek is, de barátnőm például egy tablettel megoldja az életét, jegyzetel egyetemen, tanul otthon, Youtubeozik/Netflixezik/Facebookozik, és az iOS-es játékokkal is vígan elvan, sosem tudtam rávenni, hogy konzolon vagy gépen játsszon. :D

    De nem téríteni akarok, mert azzal én is egyetértek, hogy a tabletek sosem váltják le a PC-ket, viszont van akinek egy ilyen kütyü is elég. Ahogy vannak, akik robogóval járnak és vannak akiknek meg egy SUV sem elég nagy.

    [ Szerkesztve ]

    Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

Új hozzászólás Aktív témák