Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wattafaka

    senior tag

    válasz Lacika112 #25 üzenetére

    Én csak egy dolgot nem értek. Ha AMD lávoló vagy (lelked rajta, én nem kövezlek meg érte), akkor miért kell minden Intel cikknél különböző teszteket/másik cikkeket linkelgetni, amiben épp jobb az AMD.
    Az erre fordított időt szerintem hasznosabb dolgokra is el tudnád költeni.
    Az én gondolkodásom szerint két alternatívát érzek, ami ugyancsak saját megítélésem szerint mindkettő elég gáz viselkedés egy feltehetőleg értelmes felnőtt embertől:
    1. másokat akarsz meggyőzni
    2. magadat (lletve a vásárlásodat) akarod igazolni
    Namármost:
    1. mindenki tud maga dönteni, ha nem és/vagy rosszul dönt, tanulópénz
    2. valamilyen (valószínű kognitiív disszonancia) valóságérzékelési problémával küzködsz

    És mégegyszer kihangsúlyozom:
    Tök jó, hogy te AMD párti vagy, lehet amire használod tényleg jobb is, mint az Intel, de könyörgöm ne járj már ide állandóan fikázni. Engem pl. egyetlen AMD hírnél sem fogsz látni, mert nem érdekelnek/nem relevánsak. Amire én használom abban az Intel a jobb, azt kell venni, és pont. És kultúrált ember módjára tisztelni a másik döntését.

    Gondolom ha lenne egy Suzukid sem mennél hörögni egy új Audi teszthez, hogy szar, mert mennyit fogyaszt. Nem értem a CPU-k mióta lettek ennyire státusz szimbólumok, hogy ennyire számítana, kinek melyik van. Megmondom, nem azok.

    Dönts, vásárolj, használd! Átjön amit mondani akarok, vagy csak rántottál egyet, és továbbgörgettél?

    (#26) DraXoN
    No offense, de használjátok bármire is? Úgy érzem csak kiragadtok technikai adatokat meg feature-öket, amivel lehet dobálózni. Ha nem így van, ott van a no offense a mondatom elején.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák