Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz valakky #24 üzenetére

    Nem, leírtam rendesen, mit miért gondolok, az az egy darab játék pedig abból a hatból egy, ami jó eséllyel(nem 100%) illusztrálja, amit előtte mondtam - de igazából mind a 6 játék együttesen is. Ha megnéznéd másik 100 játék esetében, valószínűleg lennének még anomáliák, mindkét irányba.
    Egyszerű logika egyébként: ott tud a legtöbbet gyorsulni az SSD-től, ahol a leginkább visszafogta a töltés sebességét a HDD. Olyan ez, mint hogy a GT1030 mellé hiába raksz i5 helyett i9-et, nem fog jelentősen nőni az fps, mert eleve nem a proci a szűk keresztmetszet...

    Nem minden játékfejlesztő hülye, amelyik alkalmazott valami jó trükköt, hogy csökkentse a háttértár sebességére utaltságot, ott eleve nem volt olyan lassú a betöltés, nem volt akkora a bottleneck, tehát nem is tudott annyit gyorsulni az SSD-re váltástól...

    Az meg mindennek a teteje, hogy sehol nem írtam olyat, hogy nem mindig gyorsabb - azt írtam, hogy nem mindig annyival gyorsabb, hogy észrevehető legyen.

    De persze kötözködni egyszerűbb, mint gondolkodni vagy szöveget értelmezni...

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák