Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Duck663

    őstag

    válasz PuMbA #32 üzenetére

    "Azért nálad is vannak nem teljesen igaz információk" A sunyi célozgató kutya mindenit! :DDD Teljesen igaz dolgokat írtam. A Win 10 tele van nagy üres semmilyen felületekkel, és zéró stílus. Ha már szóba került a beállítás, nézd meg a gépházat és a korábbi vezérlőpultot. Amúgy meg tök igaz, hogy koatikus az egész, funkcionális és stilisztikai káosz! :D

    Amúgy meg nálam fent van párhuzamosan Win 7-el, sőt tegnap át is mentem rá, legalább addig hogy felfrissítsem, de kb 2 óra után vissza is kucorodtam 7-re mert elég volt. Az amúgy nagy szerencse, hogy van vezérlőpult, ha az se lenne, tuti biztos, hogy még csak 2. rendszernek sem tettem volna fel.

    A "kémkedés" az a ShutUp10 programmal kezelhető.

    "Anno akik XP mellett kardoskodtak azok közül most vajon hányan hasznának 7-et? :DDD Maguk ellen kellett fordulniuk..." Nem tudom, én amióta kijöttek (szivárogtak) az első beta verziók a 7-ből azóta nyúzom, persze már nem az első betát. :DDD Korábban szerettem a M$ újításait, de amit a Win 8 óta művelnek az nagyon megfekszi a gyomrom.

    [ Szerkesztve ]

    Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

Új hozzászólás Aktív témák