Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Duddi

    aktív tag

    válasz Abu85 #39 üzenetére

    Ahogy olvasom a hozzászólásokat jót mosolygok.

    Azt hiszem értem mi a bajuk.
    1. és ez talán a legfontosabb: Ne emlékezz. Ne emlékezz semmi olyanra vissza ami nem pozitív példa. Gondolok itt a warframe re. Most minek feltépni a régi sebeket ez olyan mint megkérdezni valakit egy szakítással végződött 6 éves kapcsolat után hogy hogy van exed? Nem illik. Az ex (warframe) halott nem beszélünk róla.

    2.: Nem szabad passzív (pragmatikus) álláspontot felvenni az Nvidia hírek írásakor mert az mikroagressziónak számít és csak azt bizonyítja hogy kötözködni akarsz. Pozitív hozzáállás kell (Gondolj szépen arra a hídra) érződjön a jóakarat és a gyermeki izgatottság (csodálat) a hírből.

    3.: nem kellenek olyan mondatrészek, hogy: de, viszont, habár, ugyanakkor, ellenben, mindazonáltal, ezek a szavak és a mögöttük meghúzódó passzív agresszió nem kell egy cikkbe, ahogy mondtam csak pozitívan!

    Szerintem ha ezeket betartod lehet kevesebben próbálnak majd téged felkoncolni azok közül akik egymást tapossák az AMD komment szekcióban a lehetőségért hogy temessék a céget mert a legújabb karija nem erősebb a titánnál, vagy mert a kutya se használ vulkánt és minek van egyáltalán, vagy mert az intel IPC ben és órajelben még mindig király szóval feleslegesen kínlódik AMD. De tehet nekik AMD egy szívességet mert az ő hibájuk, hogy az Intel és Nvidia alkatrészek ilyen drágák.
    :)) :DD :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák