Hirdetés

2019. augusztus 21., szerda

(#1) FRENK1988

FRENK1988
(veterán)

Jó az a Xilence hűtés. Csak az ára magas picit :( A Poli meg odatette magát. Egész pofás kialakulása van

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :) <3 dCI

(#2) pincehely

pincehely
(addikt)

Olyan kicsinek tűnik a Xilence hűtő.

[ Szerkesztve ]

http://kefetemap.deviantart.com/

(#3) skitzoo

skitzoo
(senior tag)

a Prolimatech hűtőnél elirtátok mert nem AMB gondolom hanem AMD :B

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#4) szucsjanek

szucsjanek
(csendes tag)

tetszetős a xilence :C

(#5) P00By

P00By
(nagyúr)

Prolimatech :R

(#6) Traxx

Traxx
(őstag)

A bevezetőben: "...a Scthe pedig egy szabályzópanellel érkezett."

Amúgy a hűtők egész tetszetősek.

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#7) _AnTi_

_AnTi_
(tag)

Na, mégegy: ...36 dollártos áron...

Szép vagyok és okos, ügyes és aranyos...

(#8) daa-raa

daa-raa
(titán)

"mindössze 45 mm-es magasságú"

Plusza ventilátor, ami további 25mm, szóval egyáltalán nem olyan alacsony ennek a profilja... 70mm nem alacsony, egy stock cooler alacsonyabb.

Vannak olyan fallal körülvett városok, melyeket nem szabad megostromolnod. - Szun-ce XL

(#9) Tidus

Tidus
(őstag)

"...akár a 150 wattos TDP értékű processzorokkal is használható...." Ez milyen típusú CPU-t takar?
Egyenlőre még mindig nem látom a piacon azt a coolert, amire lecserélném a Ninja Coopert.

(#10) todie válasza Tidus (#9) üzenetére

todie
(tag)

nem copper az inkább?:)

(#11) Tidus válasza todie (#10) üzenetére

Tidus
(őstag)

Igen elütöttem, de a fizikai valóság a lényeg.

(#12) jerry311

jerry311
(veterán)

Ez gumikeretben foglal helyet a rezgések csillapítása érdekében, fordulatszáma pedig 1500 rpm-es.

Ezt úgy kell érteni, hogy a venti fekete része gumi?

https://www.facebook.com/RailwayRelay/ - League of Legends: spambox

(#13) Quan-Chi

Quan-Chi
(őstag)

nemtudom , nekem ezek nem igazán tetszenek ! Prolimatech-től a Megahelms valahogy jobban bejött ;]

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#14) Giot

Giot
(addikt)

A Prolimatech nekem tetszik. Okos gondolat a nagy 12cm-es venti helye így biztos nem fog zajongani a házban.

"felhőfoszlány-forma fakó lobogók"

(#15) kockaci

kockaci
(csendes tag)

Valaki nem tud megoldást a proci feletti hűtőlapka visszaragasztására?(laptop)A gyárilag közötte lévő hővezető ragasztó kihalóban van,és nem találtam sehol hasonlót. :( :F

(#16) Isee

Isee
(senior tag)

40euróból már egy silent knight II-t vennék :U

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#17) Quan-Chi válasza Isee (#16) üzenetére

Quan-Chi
(őstag)

40 euróból már egy Triton 88 is kijön :K ,a Silent Kinght II kisebb procikra igazán jó ! nekem is olyan van és egy Q6600-ig nagyon jó ! de már egy húzott 3-4GHZ környéki 4magosra nagyobb kell :K
és az Asus által használt folyadékcsapágyas Sunon ventik elég hamar bedöglenek :(((

[ Szerkesztve ]

(#18) Isee válasza Quan-Chi (#17) üzenetére

Isee
(senior tag)

Igazat adok neked, de akkor maradjunk abban, hogy 40 euróból sokféle-fajta nagyon jó hűtő is kitelik ;)

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#19) Quan-Chi válasza Isee (#18) üzenetére

Quan-Chi
(őstag)

igen , 40-ből ami 12.000ft -nak megfelelő összeg, jóformán az összes jó hűtő kitelik :K

(#20) iSonic

iSonic
(addikt)

jó az xilence hűtő ;)

(#21) Quan-Chi válasza iSonic (#20) üzenetére

Quan-Chi
(őstag)

kár hogy nincs hozzá teszt , érdekelnének a hatékonyságuk !

(#22) zazahoho

zazahoho
(őstag)

Scythe nekem nem jön be csúnya a zalman sokkal jobb,minek félautomata megoldás? :U

[ Szerkesztve ]

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#23) Prison85

Prison85
(senior tag)

Ez a Xilence M606 nagyon penge :C Jól mutatna egy Crosshair IV-en (már csak a szín miatt)

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#24) Quan-Chi válasza Prison85 (#23) üzenetére

Quan-Chi
(őstag)

azért szerintem egy CH4-es közel 100K-s lapra valami komolyabb hűtés mehetne pl: V10

(#25) Prison85 válasza Quan-Chi (#24) üzenetére

Prison85
(senior tag)

Lehet én néztem el, de a Crosshair IV jócskán 100K alatt van (48ért van PH-n). De igazad van: egy CM V10 (vagy V8) valóban méltóbb ahoz a deszkához :R

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#26) Probber

Probber
(őstag)

Jól néz ki ez a Kaze Server, de ennyi. Drága és csak kettő ventit tud szabályozni.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#27) Quan-Chi válasza Prison85 (#25) üzenetére

Quan-Chi
(őstag)

hopp elnéztem a típust ... boltban 60K körül kapható a lap :R
az extreme verzió lesz majd drága a Hydra chip miatt :K

[ Szerkesztve ]

(#28) Prison85 válasza Quan-Chi (#27) üzenetére

Prison85
(senior tag)

Ezen már nincs a ROG logo? :O Bár ahogy elnézem le van róla pattintva az egész hűtés, amin szerepel a "védjegy"... Ez az álom lapom, majd talán egyszer :(((

(#29) Quan-Chi válasza Prison85 (#28) üzenetére

Quan-Chi
(őstag)

nincs rajta a hűtő hogy mutassák a chip-ekt , ezen a lapon is van ROG logó , anélkül el se lehetne adni ;]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.