Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CobraKai

    csendes tag

    válasz doooo #186 üzenetére

    Én kérek elnézést.

    Az első idézeted: Nyilvánvalóan nincs folyamatban semmilyen hatalomváltás, és Kína nem faragja rohamléptékkel a hátrányt. Nem ide vezethető vissza az USA izmozása Kínával, abszolút biztos, hogy ez csak tévedés lehet a részemről, Huntington is egy hülye (az idézet második részénem margójára). Tévedtem.

    A második idézet: Nem vágom továbbra sem mi tartja itt, ha máshol sokkal jobb, és itthon csak szar alakok veszik körbe....Lehet ismét tévedtem? Vagy csak a következő mondatom, mit oly lelkesen lehagytál mégis talált?

    Harmadik idézet: Ebben biztos voltam beteszed 😂. Ez az egyetlen, amit környezetéből kiragadva beletudod szuszakolni az elméletedbe. De igazad van, valóban a gyíkemberek felelősek mindenért. ÚRISTEN, megint tévedtem.

    Tehát én beszélek magas lóról, és Te nem. Hogy is kezdődött, más szemében...? 😂

    Az nem igaz, hogy nem fogalmaztam meg állítást. Igenis állítottam, hogy nem alávalóbb a magyar, egyetlen másik nemzetnél sem.

    Most komolyan, mi köze a regek számának ehhez? Egyébként több néven futok, minden eszközön más. Remélem ez nem érv akart lenni.

    Valld be őszintén, a srácot akatad védeni, egy védhetetlen nyilatkozat után.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák