Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • interstate76

    addikt

    válasz rottenbull #14 üzenetére

    Ma már ez sem igaz ilyen formában. Persze nem 1 nap alatt jött meg, de cseréltem már ZTE V889S típusú, Kínából rendelt telón érintőképernyőt. 3 vagy 4e Ft-ba került (kiszállítva), és a csere után tökéletesen működött (életemben először csináltam ilyet, mégis megvolt 20-30 perc alatt).

    Amúgy ilyesmivel tényleg csak akkor tököl az ember, ha kihívást lát benne, amúgy - drágább dolgok esetén - megéri hazai szervizháttérrel rendelkező eszközt venni, ha lehet, akkor törésgarival kiegészítve. De ez jelen topik témájára, a tabletekre már nem igaz: nagyon komoly minőségű tabokat (és telefonokat) lehet venni Kínából.

    A gariztatásról: kb. 200 kínai rendeléssel a hátam mögött (ennek 10-15%-a lehetett műszaki cucc) azt tudom mondani, hogy amit működőképesen kaptam kézhez, azzal semmi gondom nem volt akkor sem, ha relatíve sokáig (több, mint 1 évig) használtam, ami pedig hibás volt, ott vagy visszaküldtem és full refundot kaptam, vagy csak részben térítették vissza a termék árát, de akkor is bőven jól jártam.

    (#12) MongolZ Lásd fentebb. Plusz még annyit, hogy az autóval - hogy stílszerű legyek - már nagyon elkanyarodtál a témától, teljesen másik kávéház.

    [ Szerkesztve ]

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

Új hozzászólás Aktív témák