Hirdetés

  • Hosszabb bemutatót kapott a Steel Seed

    gp A PC-re és konzolokra szánt teljes kiadás valamikor idén debütál, pontos dátumot még nem kaptunk.

  • Lenovo Essential Wireless Combo

    lo Lehet-e egy billentyűzet karcsú, elegáns és különleges? A Lenovo bebizonyította, hogy igen, de bosszantó is :)

Új hozzászólás Aktív témák

  • ukornel

    aktív tag

    válasz MongolZ #30 üzenetére

    Igen, az első harisnyák nehezen szakadtak, de ideális lábgomba-telepek voltak és az áruk is magas volt. :)
    Ettől eltekintve, elvileg csak a divat változása szabna gátat egy elnyűhetetlen harisnya használati idejére - tehát ha valaki egy viszonylag semlegesebb darabot vesz és nem akarja mindig követni a divatot, elvileg örökké hordhatná.
    Az informatikai termékek nem ilyenek. A programok, állományok mérete, gépigénye folyamatosan nő. Ez az informatikai rendszer minden elemére növekedési kényszerként hat, amit teljesít is, ezért még komolyabb igényű programokat írnak - ez állandó oda-vissza hatás.
    Pl vannak termékek, amikre tíz év, meg élettartam garanciát adnak. Tuti, hogy a nagy többség nem fog egy memóriát, egy SSD-t tíz év után még (főgépként) használni. Újat vesz, egyszerűen azért, mert a régi addigra annyira elavul.

    Egy tíz-tizenötéves gép nem képes arra, mint egy zsír új, vagy csak aránytalanul lassan és/vagy töredékesen. Ez alapvető különbség sok más iparággal szemben, akár a ruházkodást ("harisnya"), akár az autóipart vesszük. Ha vigyáztak rá, egy tizenöt éves kabát még mindig betölti alapvető funkcióját, ahogy egy ilyen korú autó is.

    Szerintem.
    De különben meg nekem oly mindegy is, ez nagyon OFF :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák