Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz #32839680 #44 üzenetére

    Az előző hozzászólásod perfekt meglátás. ITT ehhez csak annyit fűznék hozzá,hogy csak márkanévről van szó a gamereknek. Szerintem ezt a következő gen miatt szeretné, mert egyszerre fogja kidobnia bányász GPU-t ( Turin ) és a gamer GPU-k következő generációját. Valószínűleg átláthatóságot szeretnének a saját termékeikre nézve, és mivel nekik a legnagyobb bevételük még a gamer szegmens, ( AMD -nek meg szerintem már a bánya) szeretnék ha a jól megszokott gamer szériák ( Asustól a ROG sorozat) az ő termékeikkel fusson. Ettől függetlenül , ahogy a cikk elírja ugyan úgy megmaradhat a portfóliói mindkét gyártótól, csak mondjuk legyen az ASus ROG ULTRA vagy mit tudom én.

    ddekany: jelenlegi legjobb, leggyorsabb mobil közép és csúcs gamer megoldásokat NV szállítja, ha ez bekövetkezne, az tényleg a piac szegmentálása és a felhasználó károsítása lenne, egyfajta visszalépés a fejlődésben.Intelről egyébként el tudom képzelni, hogy meglépi, mivel idő kell nekik 2022 ig, vagy meddig, hogy kidobja az első saját független megoldásait.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák