Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 7time

    senior tag

    válasz SylverR #18 üzenetére

    GPU-k tekintetében meg amúgyis a TSMC-nél fognak gyártatni.

    Nem biztos, az AMD 14 nm beszél a következő GPU sorozatánál, ez nem TSMC gyártásra mutat, szerintem a TSMC nagyon meg kell húzza magát mert felnőttek melé olyan bérgyártók mint a GLOFO, Samsung, Intel is szeretne bérgyártani tehát vége a monopol helyzetnek mikor az Nvidia vagy AMD vart a gyártósorokra, a Samunak jövőre nagyobb kapacitása lesz mint az Intelnek úgyhogy ez még jót tehet az árversenynek, az arabokat sem kell félteni ha ráereznek a dolgok izére.

    [ Szerkesztve ]

  • Fiery

    veterán

    válasz SylverR #18 üzenetére

    "Nem nagyon van kedvem minden hír, minden kommentjét végigolvasni."

    Akkor szerintem ne allj neki engem fikazni serobol :) Fikazd az Intelt vagy a hir temajat, ne egy kommentelot. Koszonom elore is :)

    "Mi baj van a GloFo-val? Nem értem. 2016-ra ígérték a Zent. Ez 2016 októbere. Sacc perkb. Addigra még elkészülhet egy normális 16 nanos gyártósor. GPU-k tekintetében meg amúgyis a TSMC-nél fognak gyártatni. Még csak 2015 első negyedében járunk. Hogy a hírt hogyan kell értelmezni, nem tudom. De nem is érdekel. Csinálják, ennyi a lényeg."

    Az elso baj szerintem az, hogy osszemosod a GF-et meg az AMD-t ;) A GloFo nem igert semmi Zent, maximum az AMD. Ez persze nem problema alapvetoen, marmint ha osszemosod a 2 ceget, legfeljebb nem tunik tul szakmainak a hozzaszolasod emiatt ;) Masodik gond, hogy az AMD-nek nagyon kellene mar egy uj gyartastechnologia, ezert sem mindegy, hogy a GF mennyit toketlenkedik. Harmadik problema, hogy az, hogy a GF me'g mindig nem szedte ossze magat, az egy hir tud lenni a PH-n. "Igen, me'g mindig nem vagyunk kesz, de majd kesz leszunk" -- ennyiben ossze lehetne foglalni egy ilyen bulvar jellegu hirt. En pedig -- de ezzel biztos kisebbsegben vagyok -- nem csipem a bulvar jellegu hireket egy alapvetoen szakmai, es a legtobb esetben bulvar mentes site-on.

    "De egyre ritkábban van ilyen"

    Mutass egy konkret peldat. De egyebkent ha valaki az AMD/GF-et kritizalja, mert lassabban dolgoznak, mint a konkurencia (ne felejtsuk el, nem csak az Intelnek van mar 14 nanos tomegtermelesu gyartosora! ez nem az Intelrol szol, csak szeretned, hogy arrol szoljon), es erre elkezd valaki mas a szemelye ellen tamadast inditani, akkor ki az, aki nem objektiv? Es ki a troll valojaban ebben a tortenetben?

    [ Szerkesztve ]

  • 7time

    senior tag

    válasz SylverR #18 üzenetére

    Szerintem a Zen sorsa nem a gyártón fog múlni, most van választék bőven.

Új hozzászólás Aktív témák